Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jak krmit ryby v zahradním jezírku

Správné krmení rybiček v zahradním jezírku je velice důležité. V prvé řadě bychom rozdělili krmení ryb na ryby jeseterovité a dále na ryby kaprovité.

Strhněte pozornost módních znalců na sebe. Pořiďte si luxusní dámskou peněženku!

Peněženku můžeme považovat za poměrně nenápadnou a praktickou věc. Na druhou stranu však u nás stále mnoho lidí nevyužívá její módní potenciál, a to je škoda.

Víme, kolik letos Češi utratí za vánoční dárky

Jsme sice jako národ nespokojení se současnou ekonomickou situací, to nám ovšem nebrání opět za vánoční dárky utrácet více jak v loňském roce.

Popularita zázvoru přispívá ke zdraví našich obyvatel

Odkud se tento zázračný ohřívač našich tělesných útrob vzal? A jak vlastně v našem těle působí?

Cukrářské potřeby, aneb co nesmí chybět žádné hospodyňce

Baví vás péct různé dezerty a dortíky pro své blízké? Pokud odpovídáte kladně, je tento článek jako přímo stvořený pro vás. Pojďme se nyní společně podívat na to, co nesmí doma chybět žádné hospodyňce.

Váš věk nejvíce prozradí krk a dekolt

Můžete mít pěstěnou pleť na obličeji a vypadat o léta mladší, ovšem budete-li zanedbávat péči o krk a dekolt, svůj věk nezapřete.

Který způsob vytápění je před nadcházející zimou nejvýhodnější

Ti, kteří bydlí v moderní novostavbě, dávají obvykle přednost elektřině. Ta se vyplatí zejména v dobře zateplených budovách, které mají minimální tepelné ztráty. Ve starších zděných stavbách přichází ke slovu plyn.

CBD velkoobchod nabízí zázračnou rostlinku s blahodárnými účinky

V současné době je obrovský zájem především o přírodní doplňky, hlavně tedy o byliny. Velké oblíbenosti se těší například i konopná rostlina používaná ke zmírnění zdravotních obtíží po tisíce let.

Látka Retinol pomáhá k mladistvější pleti

O retinolu a jeho pozitivním vlivu na pleť jsme jistě už všechny slyšely, jen si možná spousta z nás není jistá, kdy s retinolem začít a jak ho vlastně správně používat, abychom pleti neuškodily.

Kvantový mysticismus balancuje na hranici fyziky a filosofie

Nejnovější poznatky kvantové mechaniky kupodivu nevedou k upřesnění popisu povahy hmoty, ale naopak vyvrací naše současné vnímání reality. Praktické důsledky nové fyziky mají problém přijmout za své i zkušení odborníci.

Finanční gramotnost u nás a ve světě - jak jsme na tom v porovnání s jinými státy?

Finanční gramotnost se v médiích omílá stále častěji, zejména v souvislosti s tím, jak bychom ji u sebe i svých potomků měli zlepšovat.

Starší články Starší články