Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Nejlepší investice roku 2023: co doporučují odborníci?

I když inflaci nemůžeme porazit, můžeme s ní jít alespoň ruku v ruce. A to tak, že budeme investovat alespoň 10 % ze svého každoměsíčního příjmu. Jenže do čeho pracně vydělávané peníze vložit?

Co s autovrakem, starými autobateriemi a nepotřebnými kovy? Prodejte je!

Bourali jste a přemýšlíte, jak se vraku vozidla zbavit? Máte v garáži starou nefunkční autobaterii či katalyzátor? Hromadí se vám za garáží nepotřebné kovy? Můžete je zpeněžit, a tudíž na nich ještě vydělat!

Vyplatí se založit doplňkové penzijní spoření i dětem?

Doplňkové penzijní spoření dnes má většina občanů, kteří nechtějí v penzi spoléhat jen na pomoc státu. Založit se však dá i pro děti od narození. Vyplatí se to? Je to vhodná forma spoření? A získají děti také příspěvky od

O obchodní partnery je dobré pečovat. Vztahy můžou zlepšit obchodní potenciál

Na kvalitních a pevných vztazích to stojí nejen v rodinách, ale také v podnikání. Myslete na své zákazníky i obchodní partnery. Dárkové předměty můžete darovat v dárkových krabičkách.

Chcete originální interiér domu? Využijte kov

Kovář, v dnešní době povolání, které známe pomalu jen z pohádek. Současnost se ale vrací v čase a tradiční řemesla se znovu objevují na výsluní.

Dřevostavby na klíč od Martinice Group

Jak dosáhnout co nejlepšího výsledku a dopřát si odolné i útulné bydlení?

Trapézové plechy: Jaké jsou možnosti jejich využití a co přinášejí za výhody?

Při výběru střešní krytiny máte na výběr z mnoha variant. V určitých případech je nutné důkladně zvážit konkrétní parametry jednotlivých produktů.

Kdy se půjčka vyplatí? Když pomůže z krize nebo šetří peníze

V dnešní době není sjednání půjčky pro většinu z nás problém: většinou jde vše vyřídit online a peníze můžete mít na účtu někdy i během pár minut.

Správně vybavená jídelna je cestou ke stálým ziskům. Co vám nesmí chybět?

Na území České republiky nalezneme stovky a stovky populárních jídelen, díky nimž se v době oběda nasytí nepočitatelné množství řemeslníků, obchodníků, majitelů firem i dalších jedinců.

Jistá půjčka pomůže s řadou nečekaných výdajů v domácnosti

Pokud hledáte krátkodobý úvěr, protože přišla složenka navíc, obraťte se na nebankovní sektor.

Novější články Starší články Starší články