Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Víme, kolik letos Češi utratí za vánoční dárky

Jsme sice jako národ nespokojení se současnou ekonomickou situací, to nám ovšem nebrání opět za vánoční dárky utrácet více jak v loňském roce.

Finanční gramotnost u nás a ve světě - jak jsme na tom v porovnání s jinými státy?

Finanční gramotnost se v médiích omílá stále častěji, zejména v souvislosti s tím, jak bychom ji u sebe i svých potomků měli zlepšovat.

Blíží se čas adventu, nenechte se semlít předvánočním šílenstvím

Advent máme za dveřmi, těšíte se na chvíle klidu, obcházení vánočních trhů nebo se hroutíte pod představou gruntování celého baráku, pečení kil cukroví a shánění hromad dárků?

Chystáte se na letošní Vánoce včas, nebo patříte k těm, kteří kupují dárky na poslední chvíli?

Poslední listopadový týden každého roku patří již tradičně akci "Black Friday", neboli "Černý pátek" která spolehlivě vyprazdňuje peněženky všem, který se snaží zajistit včas a zejména levně vše potřebné na Vánoce.

SuperFaktura: Efektivní řešení faktur odkudkoli a kdykoli

Vlastníte firmu, eshop, nebo pracujete jako živnostník? Ať už je vaše situace jakákoli, všechny zmiňované profese mají jedno pojítko. Neobejdete se bez fakturace.

Efektivní fyzická prezentace sortimentu: Co by vám nemělo chybět?

Uvažujete o nejrůznějších promo akcích a jiných prezentacích vlastního sortimentu? Aby ne, jestliže máte kompletně vyřešenou prezentaci na internetu, pak není nač čekat.

Investovat do obrazů můžete i s pár korunami

Pokud nepatříte mezi ty, kdo vidí za výplatou jen ohnivou čáru, možná přemýšlíte, jak zbývající groše zhodnotit. Spoření, akcie, fondy, drahé kovy? Nuda. Trendy je investovat do umění.

Jaká je situace na českém trhu e-commerce

Česká republika je nejrychleji rostoucím trhem elektronického obchodování v rozvíjející se Evropě.

Nevíte jak vybrat výhodnou online půjčku? Poradíme vám!

Svět půjček je velice rozmanité místo.

5 efektivních rad, jak celkem snadno ušetřit peníze

Bez peněz nelze žít. Jak ale ušetřit tam, kde to jde celkem snadno, a tímto nezatížit rodinný rozpočet? Čím se řídit a jak efektivně nakupovat?

Novější články Starší články Starší články