Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Kdo má investiční zlato, prodává

Opatření a epidemie koronaviru posílily cenu zlata. Konkrétně cenu investičních slitků zlata, ale též dalších drahých kovů, jako je stříbro, platina a palladium. Potřebujete peníze? Prodávejte. Chcete zúročit svoji investici? Je sprá

Vlhkost v domě ničí stavbu i vaše zdraví. Pomůže sanace zdiva

U starších rodinných a bytových domů, ale někdy překvapivě rovněž u novostaveb dochází k situaci, kdy vás jako majitele začne sužovat zvýšená vlhkost v interiérech.

Zahradní dlažba: Jaké možnosti se vám nabízejí?

Pokud se pouštíte do rekonstrukce exteriéru, neměli byste zapomínat ani na takové detaily, jako jsou chodníky, příjezdové cesty, dlažba okolo bazénu a podobně.

Svěřenský fond – Co? Jak? Proč?

Svěřenský fond či trust. O co se jedná, jak ho založit, co je k tomu potřeba a proč do toho jít?

Firemní úklid raději přenechte profesionálům

Toužíte po firmě čisté jako ze žurnálu? Tak si na její úklid objednejte skutečné odborníky, kteří úklid ve vaší firmě vezmou zgruntu! Za použití vhodné čisticí techniky a šetrných čisticích prostředků. Nevíte, kde je nají

Koronavirus a jeho vliv na ekonomiku českých domácností

Pandemie viru COVID – 19 s sebou přinesla velmi značné a nepříjemné komplikace pro řadu českých domácností. Ty se prakticky z ničeho nic ocitly v situaci, kdy jim buď klesly příjmy nebo o ně zcela přišly.

Pronájem auta bez závazků

Dlouhodobý pronájem auta vás v mnoha ohledech vyjde levněji než jeho koupě i operativní leasing!

Máte před sebou drobné stěhování? Víme, kde vám s ním pomohou!

Žádné stěhování, ať již velké či malé, není dvakrát příjemné. Vyžaduje si notnou dávku času, obalového materiálu i organizačních schopností. Mnohem lépe uděláte, když celý proces svěříte profesionálům.

Velká Británie má jasný plán na podporu zaměstnanců a firem, u nás si firmy musí poradit samy

Velká Británie na rozdíl od České republiky ví, jak účelně podpořit zaměstnance i firmy

Čína se letos stane největší světovou ekonomikou

Rok 2020 přinese podle všeho velké změny, a to i na poli globální ekonomiky a politiky. Zdá se, že nejlidnatější země světa má letos všechny předpoklady k tomu, aby se stala největší světovou ekonomikou. A to i kvůli vlivu koronaviru.

Novější články Starší články Starší články