Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Olga Kurylenko / foto: Archiv

Tahle sexbomba si smlsne na Bondovi!

Do tajného světa špióna Jamese Bonda přibude nová kráska. Až dosud byla její totožnost přísně střežena, ale nyní už je její jméno známo. Bude to ukrajinská kráska Kurylenko, Olga Kurylenko.

magazin.cz
Osmadvacetiletá Kurylenko se představí v už dvaadvacátém dobrodružství agenta s povolením zabíjet a číslem 007. Svět bude opět zachraňovat Daniel Craig, který se skvěle osvědčil v Casinu Royal. Film se má v kinech objevit na sklonku letošního roku.

 

Dřívější informace hovořily o tom, že v roli hlavní Bondovy dívky se objeví Britka Gemma Arterton, podle nejnovějších zpráv ale Gemmina role nebude tak velká jako úloha sličné Ukrajinky. Východní kráska se tak zařadí do dlouhého seznamu Bondových skalpů po bok Ursuly Andress, Halle Berry, Kim Basinger nebo Evy Green.

 

Zda se někdejší modelka Kurylenko dostane na špičku žebříčku sexy žen a nastartuje lukrativní kariéru, jako to bývá v případech Bond girl obvyklé, to se teprve ukáže. Prakticky nikdo ji pořádně nezná, a tak může spíše jen pozitivně překvapit. Jako se to předloni povedlo právě Craigovi, prvnímu blonďatému Bondovi ve špionážní sérii.

 

Jinak se v novém filmu ukáží staré známé tváře, těšit se můžete třeba na Judi Dench jako Bondovu šéfku M. Novým nepřítelem slavného špióna by měl v listopadu být Mathieu Amarilic, třiačtyřicetiletý francouzský herec. Ten se objevil například ve Spielbergově Mnichově, tam si zahrál právě po boku Craiga.

Líbí se vám tahle Bond girl?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 123