Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky Kultura:

Pohádkové muzikály od Disney nadchnou malé i velké diváky

Těžko dnes najdete někoho, kdo by neznal pohádky z dílny Disney. Velkooké roztomile animované postavičky si získaly srdce nejednoho diváka bez ohledu na věk.

Slavnosti Břeclav oslaví 10. narozeniny s kapelami Chinaski, Mirai nebo Rybičky 48

Zámecký areál v Břeclavi přivítá i v roce 2023 přední české kapely. Poprvé v historii na Slavnostech vystoupí Chinaski a Mirai. Desátý ročník, který proběhne 9. a 10. června, si nenechají ujít ani Rybičky 48 a Škwor.

Velké koncerty 2023 – O2 aréna i Eden v obležení tuzemských hvězd

Po covidové pauze se v roce 2022 opatrně do klubů, arén i na festivaly vrátily známí zpěváci, zpěvačky, skupiny i baviči a mohli jsme si konečně vyrazit za kulturou.

Akční trháky se dočkají pokračování. Na co se těšit do kina v roce 2023?

Pokud jste fanoušky akce a dobrodružství, budete s nabídkou filmů, které v příštím roce zamíří do kin, určitě nadmíru spokojeni. Chystají se zejména pokračování klasických akčních filmů.

Čím se Disney nechal inspirovat? Často až hororovými příběhy z pera bratří Grimmů

Pohádky z dílny Disney se těší velké oblibě nejen u dětí. Každý jednou za čas potřebuje jednoduchý poutavý příběh se šťastným koncem, kde dobro zvítězí nad zlem a láska nad nenávistí.

Harry Potter – co je ve filmu jinak než v knize?

Ačkoliv z psané verze filmová zpracování o mladém čaroději vychází, některé věci ve filmech zůstaly opomenuty. Jaké to jsou?

Rybičky 48 hlásí: vyprodanou halou nic nekončí!

Skupina Rybičky 48 vyprodala O2 arenu v Praze a rovnou pozvala na svůj MEGAKONCERT DOMA. Jak název napovídá, uskuteční se 27. 5. 2023 v domovském městě kapely, tedy v Kutné Hoře a půjde o největší koncert Rybiček pod širým nebem.

Začtěte se do hororu! Máme pro vás pár tipů na knihy, z nichž vás bude mrazit

Pokud patříte ke čtenářům, kteří tu a tam sáhnou po hororové tématice, jistě víte, že dobrých hororů na knižním trhu moc není. Naštěstí se to v poslední době zlepšuje, a tak pro vás máme pár tipů na knihy, které byste neměli

3 tipy na podzimní čtení

Došlo vám čtení a váš noční stolek zeje prázdnotou? Podzimní počasí láká k tomu, abychom si zalezli pod deku, zapálili svíčku a vydali se na dobrodružství prostřednictvím krásných knih.

Top 5 knih, které stojí za to přečíst

Máte chuť číst, ale nevíte, kde najít knihu, která by vás zaujala? Ono se to nezdá, ale může chvíli trvat, než najdete knihy, které stojí za přečtení. Proto jsme pro vás sestavili tento seznam, kde si jistě vyberete.

Novější články Starší články Starší články