Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sexuální fantazie / foto: sxc.hu

Co nesmíte říct, abyste nenaštvali ženské

Nedávno jsme vám přinesli pár příkladů, jak ženy poslouchají a vykládají mužská slova. Dnes na toto téma navážeme.

Pryč jsou doby, kdy jednoslabiční hrdinové stvořili pouhých šest slov týdně a mluvil za ně jejich ocelový pohled. Dnes se očekává muž komunikativní, empatický. Muž, který bude se ženou probírat její den, počasí a nedej bože i své pocity. Bude prostě mluvit mluvit mluvit. Naneštěstí spousta mužů je naprosto ztracena v komunikaci s jejich životními partnerkami.

A právě pro ně přinášíme další životní situace a věty, před kterými by se měli mít na pozoru, aby se vyhnuli nedorozumění se svou drahou polovičkou.

Jdu jen ven s klukama/chlapama
Ženské uši slyší: “Jdeme se podívat na striptérky a budeme u toho probírat náš vztah.“
Stejně tak jako muži věří, že se dámské párty odehrávají ve znamení pyžam a polštářových bitev, ženy mají striptýzovou představu. Takže i když se možná budete cítit jak pod dohledem, nebojte se říct své partnerce, kam jdete. Přeci jen, není to vaše partnerka, ale vyvolená.

Je to jen kamarádka
A co to znamená pro ni? “Nespíme spolu.... zatím.“ Většina žen totiž nevěří na pouhé přátelství mezi mužem a ženou. Dlouhodobý platonický přátelský vztah cítí jako utopii. Pokud je dotyčná opravdu pouze kamarádka, představte ji vaší partnerce. To jí umožní poznat ženu, jež tráví čas s jejím mužem, a také vytýčit a poznat hranice vašeho přátelství.

Tvůj úsměv je tak nádherný – či jiný nevyžádaný kompliment
Ženské uši jsou na náhle přicházející neočekávané komplimenty citlivé. Vzbuzují v nich podezření, že máte pocit viny a snažíte se cosi zamaskovat. Po počátečním okouzlení v začátcích vztahu, kdy jste své partnerce lichotili každou chvilku, přijde s časem pokles frekvence těchto polichocení. Pokud tedy nejste chlápek sršící komplimenty na všechny strany, buďte opatrní s náhlým nárůstem lichotek, budete podezřelí. Pokud se opravdu snažíte něco zakrýt, radši jděte s pravdou ven – stejně na to přijde. A komplimenty nešetřete, na tom nemůžete prodělat.

Tohle mě připomnělo mámu...
Toto je velice citlivá oblast, vaše partnerka totiž podvědomě soutěží s vaší matkou. Cítí, jako kdybyste říkali: “Porovnávám tě s ní, a dělám to tak se vším.“ Naneštěstí se snaží soutěžit s ženou, jež vás vychovala a formovala. A skutečnost, že byste ji s ní neustále porovnával, dělá situaci jen a jen horší. Neradíme vám nemluvit o vaší matce, ale za každou cenu se vyhněte případnému srovnávání.

Volám jen tak
Tato věta se ihned transformuje na „kontroluju tě!“ A zajisté ne jen v ženských myslích. Její zkušenost říká, že dostat muže k telefonu vyžaduje stejné úsilí, jako donutit ho k návštěvě zubaře. Při vašem náhodném zavolání je tedy kontrola jediné vysvětlení. Najděte si klidně i přihlouplý důvod, rozptýlíte kontrolní atmosféru. I když opravdu voláte jen tak...

Co na to říkáte vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 216