Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Která je ta pravá / foto: shutterstock

Je zadaný. Na sex to nevadí?

Potkala jste toho pravého? Je okouzlující, dokonalý a přímo jako by byl stvořený jen pro vás.

Začnete věřit na osud a na to, že pravá láska není jen v románech, když on najednou řekne větu: „Já a moje přítelkyně … .“  Dáte ruce pryč, nebo se pokusíte přetáhnout ho na svou stranu?

Nejprve si ujasněte, jak se k vám vlastně choval. Odpovídal slušně a kamarádsky, ale bez většího zájmu? Nebo vás naopak začal balit jako první?

Nevzdáváte se bez boje?
Pokuste se zjistit, jak to v jeho vztahu skutečně funguje. Vyptávejte se na jeho přítelkyni, jak jsou spolu dlouho a jaký je jejich vztah. Není úplně ideální vybalit na něj všetečné otázky najednou. Počkejte na vhodnou situaci. Nad skleničkou vína se mu bude lépe svěřovat a navíc nepříliš šťastní muži mají větší potřebu si stěžovat.

Zhodnoťte svou situaci
Do příliš komplikovaných vztahů, kde navíc zhoršují situaci závazky jako hypotéka, pět dětí a dva psi, se raději nepouštějte. Ublížíte tím sobě i druhé straně. Pokud je ale se svou přítelkyní dva měsíce a už se necítí moc spokojený, na velkou lásku to zrovna neukazuje. Tady máte šanci stát se jeho přítelkyní vy.

Pusťte se do boje

magazin.cz
Je situace pro vaše úmysly příznivá? Pokuste se ho přesvědčit, že právě vy jste pro něj ta pravá! Nikdy však nepomlouvejte a nepokoušejte se shodit jeho přítelkyni. Pokud s ní nějaký čas chodil, znamená to, že k ní alespoň něco cítí. Jestliže se s ní bude chtít rozejít, musí ke svému rozhodnutí dospět sám.

Ruce pryč
Pokud jeho rozhodování trvá až příliš dlouho, tak bude jeden z těch, kteří si jen stěžují, ale ve skutečnosti na své situaci nic změnit nehodlají. Nebo se to pokoušejí hrát na obě strany. V tomto případě raději ruce pryč od něj.  Ale je možné, že když pozná, že vás ztrácí, urychlí to jeho rozhodování.

Co si o tom myslíte vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 218