Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Ženáči? Na sex dobří, na vztah ne!

Slýchám to stále znovu a znovu. A má to vždy stejný průběh. Nejdříve je to pan Úžasný, skvělý, jedinečný, muž života. Pak se to začíná měnit. Je totiž ženatý a nechce se za žádnou cenu rozvést.

Vztah s ženatým mužem jen málokdy končí happyendem. Je to obtížné, protože takoví muži jen zřídka opustí stabilní domov, kde ví, co mohou očekávat. Nechtějí riskovat ztrátu zázemí, otcové navíc nechtějí ohrozit kontakt se svými dětmi. Ačkoliv se jim románek zamlouvá, když jde do tuhého, milenka málokdy porazí manželku.

 
Dva a půl roku čekání

Sama jsem to zažila a už bych do něčeho podobného nikdy nešla. Jednou taková zkušenost stačila. Byl to promarněný čas, a to jsem na Pana Vysněného čekala dva a půl roku. Za celou tu dobu jsem vždy slyšela, že chce být se mnou a že to doma nějak vyřeší. Samozřejmě nikdy nevyřešil. Byla jsem hloupá, to přiznávám a dobře mi tak.

 

OK, sex s ním byl skvělý, šlo o zkušeného muže, který moc dobře věděl, kam sáhnout a co dělat. I mimo postel byl úžasný, nosil mi květiny, občas nějakou tu sladkou drobnost, věděl, že ráda takhle hřeším. Jenže když došlo na činy, selhal. Neustále jen sliboval. A já naletěla.

 

Nechci, aby to prožil někdo další. Proto vždy kamarádkám, které se ocitnou v podobné pozici, říkám – dejte od něj ruce pryč! Nenaleťte jako já. Naslibuje vám hory doly a špatně to skončí. On bude mít svou rodinu, vy budete sama a přijdete o pár měsíců nebo hůř – let života.

 
Dejte mu limit

Znám jen jedinou dívku, které to vyšlo. V pětadvaceti potkala svého vrstevníka, kluka, který evidentně řekl „ano“ příliš rychle, příliš brzy a dívce, kterou ani příliš neznal. Vyklubala se z ní prý potvora a on ze svazku manželského utíkal tak, že se mu málem kouřilo za patami. Ale takových je málo a bůhví, jestli to vlastně byla výhra…

 

Pokud mohu dávat rady, navrhuji všem slečnám zamilovaným do nesprávných mužů: dejte si časový limit. Řekněte mu, že pokud se věci nezmění do půl roku od seznámení, opustíte ho. Už se nikdy neuvidíte.

 

V tomhle musíte být pevné a odhodlané, nesmíte couvnout. Jen tak poznáte, zda to s vámi myslí vážně, nebo ne. Pokud to vážně nemyslí, čím dříve to budete vědět, tím lépe. Ještě je čas zdrhnout a nezaplést se tolik.

 
Názor poradkyně Hany:

Milovaly by milenky svého vytouženého muže, kdyby za něj byly vdané? Opravdu je to takový ideál, když dokáže podvádět svou ženu? Jistě, že by pak na takového muže nejraději aplikovaly středověké mučeníčko, nebo ho alespoň poslaly na Guantanámo. A přitom je to stejná situace, jen ony jsou v jiných rolích. Místo toho na něj čekají, bez rozpaků jej zvou do postele.

 

Pokud muž neukončí svůj předchozí vztah do šesti měsíců, jde mu čistě jen o sex, je to pro něj pouhá aférka a pak není pro ženu důvod, proč by měla očekávat více. V takovém případě ho prostě vyřaďte ze svého života a zapomeňte na něj. Po světě běhá spousta chlapů. A věrných!

Zapletly jste se někdy se ženáčem?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 306