Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: ShutterStock.com

Mýty o sexu – funguje to jen ve filmu!

Lidé by neměli srovnávat vlastní sexuální život s perfektně naaranžovanými erotickými výjevy, které jim servírují hollywoodská studia.

Redaktoři britského časopisu Glamour shromáždili největší nesmysly, které můžeme v lechtivých scénách na stříbrném plátně vidět, ale kvůli vlastnímu zdraví bychom je neměli brát vážně.

 

Mýtus č. 1

Žena dosáhne orgasmu během několika vteřin.

Drtivá většina žen potřebuje k vyvrcholení předehru a kromě samotného pohlavního styku také stimulaci vnějších pohlavních orgánů.

 

Mýtus č. 2

V každém z nás se skrývá striptér čekající na svou příležitost.

Nikdo nevypadá sexy, když si sundává kalhoty, bojuje s knoflíky a svléká ponožky a ani se přitom kdovíjak příjemně a sexy necítí.

 

Mýtus č. 3

Pohlavní akt ve stoje je nejlepší.

Ve skutečnosti je to "na stojáka" velmi náročné a nepohodlné.

magazin.cz

 

Mýtus č. 4

Milování na nevhodných místech je nejvíce vzrušující.

Normálním lidem je v dešti zima a souložení na klavíru, schodech, v kabince obchodu nebo na železničních kolejích je nejen nepohodlné, ale může přivodit i zranění a nepříjemné infekční choroby.

 

Mýtus č. 5

Partneři dosahují vyvrcholení společně.

Ve skutečném životě potřebují většinou muži a ženy k dosažení společného orgasmu spoustu "trénování" a poznávání jeden druhého.

 

Mýtus č. 6

Nikdo nepoužívá kondom, ani při sexu na jednu noc.

Kdyby se na plátně někdy objevil například Brad Pitt při navlékání prezervativu, možná by si pak normální smrtelníci ve stejné situaci připadali méně trapně.

 

Mýtus č. 7

Jíst v posteli je nesmírně erotické.

Při použití čokoládové polevy většina lidí myslí spíše než na sex na hromadu ložního prádla, které budou muset prát. A navíc drobky se dostanou fakt úplně všude...

magazin.cz

 

Mýtus č. 8

Během styku vypadají všichni báječně.

Má-li stát milování opravdu za to, jsou lidé zpocení, rozcuchaní a brunátní.

Diskuze k článku:

V diskuzi není dosud žádný příspěvek. Napiš ten první!