Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Bydlení v Praze / foto: Shutterstock

Nedostatek bytů v Praze? Řešení na vás čeká několik minut od centra.

Realitní trh v Praze je jedno velké bojiště. Ulovit krásné bydlení na místě s dobrou dostupností do centra a kvalitní občanskou vybaveností představuje pro řadu Pražanů misi na měsíce až roky.

Nabízí se však snadné řešení. Elegantní, lukrativní a komfortní. V podobě bytů za Prahou a na jejím okraji. 

Na Praze 4 stojí možná i váš nový domov

Jednou z nejatraktivnějších lokalit, jíž se daří držet rovnováhu mezi poklidným předměstím a všemi benefity žití v metropoli, je Praha 4. Právě zde vyrostly byty v rámci rezidenčního komplexu Modřanka. Novostavby na Praze 4 stojí v bezprostřední blízkosti lesů, řady sportovišť, parků, golfového resortu či freestylového parku. Potřebujete-li se dostat do centra, ze zastávky poblíž domu se tam dostanete za méně než půl hodiny. Několik kroků od bytů v Modřanech se nachází také obchod. Vedle dobré dostupnosti si můžete užívat všech výhod bydlení na předměstí. Zůstanete v neustálém kontaktu s přírodou, vychutnáte si procházky po naučných stezkách či podél vody až k vodní nádrži a všudypřítomný klid, když se setmí.

Centru na dosah a přece za rozumnou cenu

Čím blíž centru Prahy se obydlí nachází, s tím vyšší cenou musí zájemci o byty zpravidla počítat. Developerská společnost Horizon Modřany se však rozhodla jít lehce proti proudu a jednotky ve svých rezidencích nabízí za přiměřené ceny. Rezidence se mohou pochlubit důmyslným zpracování v duchu unikátního mondrianovského designu spojeným s účelností a okouzlujícím vzhledem.

 

Líbí se vám víc Praha 6?

Pokud vám nevyhovuje lokalita Prahy 4, nevadí! Srovnatelný komfort bydlení vám nabídnou také byty v Horoměřicích nedaleko Prahy 6, za nimiž stojí projekt Velká Brána. Kromě snadné dostupnosti do centra Prahy se můžete těšit z výtečné občanské vybavenosti i dostatku parkovacích míst. A perlička nakonec! Horoměřická rezidence Velká Brána získala prestižní architektonické ocenění v soutěži Realitní projekt roku 2016. Už jste připraveni se nastěhovat? Pak si ale pospěšte, protože volné byty rychle mizí.

K tomuto článku není otevřena diskuze