Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Heidi Montag / foto: egotastic

Královny pláží: Heidi Montag

Ačkoliv je pátek, dnes si jako další z královen pláží představíme Heidi Montag. Tuhle americkou hvězdičku proslavila zejména reality show televize MTV The Hills, vedle toho se chce prosadit také jako zpěvačka či ve světě módy.


Dvaadvacetiletá rodačka z amerického Colorada se dostala do reality série The Hills díky svému přátelství s hlavní hrdinkou Lauren Conrad. Objevila se v každém dílu prvních dvou sezón, chybět nebude ani v chystané třetí sezóně, její budoucnost v reality show je ale nejasná poté, co se s Conrad rozhádala.

magazin.cz

magazin.cz
 

Kdysi spolu bydlely, teď si pomalu nemohou přijít na jméno, nemluví spolu. Stejně tak s ní nemluví ani další z představených královen pláží Audrina Patridge, která tak nejspíš drží basu s Lauren Conrad.

magazin.cz

 

Montan má proto čas na rozjezd skutečné filmové kariéry, dochází na hodiny herectví a věří, že jí The Hills pomohou odpíchnout se k velkým rolím. Vedle toho chce uspět i na hudebních pódiích.

magazin.cz

magazin.cz

magazin.cz

 

„Chci natočit nějaké ty filmy a vydat pár hitových alb,“ nechala se slyšet před časem. A jednou získat Oskara, doplnila pro časopis Blender. Jak skromné...

magazin.cz

 

Zatímco ve filmovém světě to zatím na žádný trhák s Heidi v hlavní roli nevypadá, v tom hudebním už se aspoň něco děje. Montag loni začala práce na svém albu, které by prý mělo být velmi sexy s hodně otevřenými a lechtivými texty. Některé písničky z alba už vyšly na světlo světa, zatím ale bez velkého ohlasu.

magazin.cz


Jako prakticky každá druhá celebrita, i Heidi Montag pokukuje po světě módy. Přestože vzdala studium v tomto oboru, směle se pustila do vlastní módní linie. Nazývá se Heidiwood a nabízí věci v dostupných cenách pod sto dolarů.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 310