Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Prison break / foto: FOX.com

Hvězda Prison Breaku: Nejsem gay!

V Hollywoodu se trousí pověsti, že Wenthworth Miller, který v populárním seriálu Prison Break (na Nově jako Útěk z vězení) hraje Michaela Scofielda, je gay. Ten to ale striktně popírá.

magazin.cz
Miller byl údajně několikrát viděn na romantické schůzce s jiným hercem Lukem MacFarlanem. „Rozhodně nejsem homosexuál. Jsou to pomluvy, proti nimž jsem bezmocný,“ řekla seriálová hvězda serveru Digital Spy. Setkali se prý, ale šlo o přátelský rozhovor, nic víc, doplnil pětatřicetiletý herec.

 

„Chtěl bych mít jednou přítelkyni a rodinu. Ale prostě jsem ještě nenašel tu pravou. Než se mi to povede, soustředím se hlavně na svou práci. Čekal jsem na tuhle šanci dost dlouho, takže si teď vychutnám každou vteřinu natáčení,“ uvedl Miller.

 

Není to poprvé, co tento televizní sympaťák musí obhajovat své sexuální zaměření. Před rokem na podobný dotaz australského reportéra odpověděl: „Baví mě, že takové fámy vznikají. Lidé si mě představují různě, někdy se ženou, jindy s mužem, nebo přímo s nimi. Ale to je dobře, čím více takových představ, tím více a déle se budou dívat na seriál.“

Co si o tom myslíte?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 521