Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Barbara a Michal / foto: Nova TV

Vem si mě: Barbara řekla milionáři ne!

Manželství milionáře Michala Červína a vítězky soutěže Vem si mě! Barbary už bylo na spadnutí. Ale ona řekla ne! Sama vše zastavila a po vzrušené debatě s Michalem pohádkovou svatbu zrušila.

Michal a Barbara se na romantické dovolené na Maledivách údajně rozhodli jít spolu životem, jenže před oltářem to nakonec vypadalo jinak. Své ano si měli podle deníku Šíp říci minulou sobotu v poledne v pražském nevysvěceném kostele Sacré Coeur. O všem věděli jen jejich nejbližší a také štáb z Novy.

 

magazin.cz
Nejprve na otázku oddávajícího odpovídal ženich, jehož zvučné a láskyplné ano rozeznělo kostel. Pak ale přišel šok, napsal Šíp. Její odpovědi se už oddávající nedočkal, Barbara svatbu zastavila a odvedla si svého „Míšu“ stranou.

 

Chvíli prý vzrušeně diskutovali. Přesvědčovala ho, že ho miluje, chce s ním žít, chce s ním mít i děti. Jen na svatbu se prý ještě necítí.

 

Zklamaný Michal se pak i s blonďatou Barbarou, která si v reality show nezískala mnoho fanoušků, vrátil ke svatebním hostům. Společně jim oznámili: končíme.

 

Zda po této osudě milionář se svou vítězkou zůstane, to je velký otazník. Dát chlapovi, navíc ješitnému, kopačky před oltářem a před všemi diváky, to chce silnou náturu, aby se dalo ve vztahu pokračovat…

Komu jste fandili v soutěži Vem si mě?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 920