Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

Cameron Diaz jako Madonna. Sekne jí to?

Opravdu pořádná proměna hvězdné herečky.

Slavnou herečku Cameron Diaz zná snad každý, kdo se úplně nebrání hollywoodské produkci, jako rozjívenou a zároveň roztomilou holku. Zkrátka takovou, jaká se hodí do každé romantické komedie.

Dokonalá proměna
Tomu je ale, zdá se, konec. Cameron se rozhodla překopat svou image, přinejmenším na jednu focení pro prestižní časopis V Magazine. A kdo ví, zda u toho nezůstane.

magazin.cz

magazin.cz

Jen se na ni podívejte: kuželovitá podprsenka, kožené boty od Prady a těsné šortky. Ano, vypadá jako Madonna z kontroverzní koncertové tour v roce 1990. Její účes je zase reminiscencí na zpěvaččin z roku 1986. Kdo by to byl řekl, že jsou si tak podobné? Stačí jen trochu nastrojit!

Ostatně, Cameron si uvědomuje, že nebude navěky tou holkou, o kterou se každý chlap míní poprat. Je jí už šestatřicet, a přestože pořád vypadá skvěle, poohlíží už se po oduševnělých rolích.

magazin.cz

magazin.cz

Nová role
Zrovna teď točí snímek My Sisters Keeper, kde hraje milující matku dcery umírající na rakovinu.

To je pro Cameron velký skok. Vždyť neuplynulo mnoho vody od doby, kdy si dělala jméno ve filmech Něco na té Mary je nebo Charlieho Andílci.

magazin.cz

magazin.cz

Herečka popírá, že by si s novou rolí dělala zálusk na Oskara, byť je to přesně ten kus, za jaký se sošky dostávají (zbývá ho ještě dobře zahrát). Přiznává však, že chce udělat krok vpřed ve své kariéře.

Jsme zvědaví, kam ji nevypočitatelné hollywoodské větry zavanou.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 337