Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Amy Winehouseová / foto: Shutterstock

Nejhorší prsní implantáty. To se nepovedlo!

Celebrity, jejichž vylepšená prsa nejsou zrovna výstavní.

Po větších prsou touží kde kdo. Celebrity, jejichž sláva pohasíná, nebo které naopak chtějí nastartovat skutečně hvězdnou kariéru, si je nechávají dělat jako na běžícím pásu. Je logické, že některé nejsou úplně ideální.

Victoria Silvstedtová
Někdejší playmate a modelka značky Victoria’s Secret chtěla pořádné poprsí. Ovšem opravdu plný hrudník drobné Victorii příliš nesedí a na první pohled je jasné, že je falešný.

magazin.cz

Lynne Curtiová
Padesátiletá herečka už má dnes prsa nová, a to především proto, že ta předešlá, rovněž vylepšená, byla docela katastrofální. Na první pohled byl znát jejich původ a ze sympatické herečky tak dělaly hodně levnou záležitost.

magazin.cz

Bethenny Frankelová
Tato herečka sice jí pouze vegetariánská jídla, to však rozhodně neznamená, že do svého těla pumpuje jen přirozené látky. Mluvčí organizace na ochranu práv zvířat PETA má prsní implantáty, které jsou ale příliš daleko od sebe a na její rovnou postavu jsou příliš velké.

Lisa Rhinaová
Pětačtyřicetiletá herečka je známá především kvůli svým velkým rtům. Ale ani její prsní implantáty nepatří zrovna k tomu nejpovedenějšímu, co matička plastika stvořila. Připomínají spíše koule na bowling než prsa.

Amy Winehouseová
Kontroverzní zpěvačka začátkem roku ohromila své fanoušky, když nebyla hospitalizována kvůli nadměrnému užívání drog, ale proto, že si zvětšila prsa. Velké melouny ale jejímu vyzáblému tělu vůbec nesluší.


Rhona Mitraová
Její prsa jsou sice hezká, ovšem čas od času se na fotkách objeví i jizvy po operaci. To by se opravdu stávat nemělo, obzvlášť u dcery plastického chirurga.

Chantelle
Většina hvězd vzešlých z reality show si zřejmě myslí, že čím bude mít větší prsa, tím větší pozornost si získá a udrží. Možná mají pravdu, ale ta pozornost není lichotivá. Chantelle to zkrátka s velikostí přehnala. Možná touží stát se novou Jordan. No, nevíme. Její prsa vypadají spíš bolestně než sexy.


Jewel
Prsní implantáty pětatřicetileté herečky s básnířky Jewel opravdu nedopadly nejlépe. Její problém je opačný, než má většina hvězd – její implantáty jsou příliš malé pro přírodní velikost jejích prsou. Výsledkem jsou tenisáky obložené povislou kůží.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 191