Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Jennifer Hoesová / foto: Shutterstock

Zvláštní svatba: Žena se provdala za sebe!

Nečekala, až pozná „toho pravého“ a raději šla do chomoutu sama!

Já jsem pro sebe ta pravá
Spousta žen čeká, že konečně pozná „toho pravého muže“, se kterým prožijí celý život. Holanďanka Jennifer Hoesová byla dlouho sama. Když jí táhlo na třicítku, rozhodla se že se vdá. Jejím protějšek nebyl nikdo jiný než ona sama.

„Vdala jsem se sama za sebe, protože jsem dobře znala své názory a dokázala se na sebe spolehnout. Nic takového jsem od muže nikdy nedostala! Navíc jsem už byla stará a chtěla jsem být vdaná,“ svěřuje se Jennifer se svými pohnutkami, které ji dovedly před oltář.

Zaspala svatební noc
Ale vdát se za sebe samu má různá úskalí, například nedostatečný sexuální život, potažmo i neschopnost zplodit potomky. „Vždycky jsem si přála mít loajálního partnera, který je hezký, heterosexuální... Najednou jsem si uvědomila, že přesně taková jsem.“

„Proto jsem na nic nečekala a prostě si vzala samu sebe,“ říká Jennifer. Když se jí novináři ptali, jaká byla jeji svatební noc, odpověděla, že nudná, protože do rána spala jako miminko.

magazin.cz

Kašlu na druhou šanci!
Ani líbánky Jennifer Hoesové a jejího ženicha - tedy opět Jennifer Hoesové -, nebyly žádná bomba. „Bohužel jsem neměla moc peněz, tak jsem nikam nejela,“ svěřila se žena. Když se to ale nepodařilo napoprvé, možná se to podaří na podruhé. Jennifer se totiž nevdávala v kostele, ale na úřadě, takže až jí „zamilovanost samy do sebe“ omrzí, může si založit nový vztah. Ovšem to by se musela (sama se sebou) rozvést.

„Když budu chtít, můžu se znova vdát za muže. Ale přiznám se, že jsem staromódní – svatba v bílém mi jednou stačila a podruhé se vdávat zatím nehodlám.“

Můj ženich mi rozumí
Jennifer se prezentuje jako umělkyně, která vyrábí keramiku nebo originální obrazy. Když jí novináři podezřívali, že se vdala sama za sebe, aby si udělala reklamu, Jennifer to hrubě popírá.

„Sice tvořím, ale v žádném případě se prodejem svých věcí neživím,“ čílí se žena. A tak uvidíme, co jí nezvyklé manželství přinese do života nového.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 49