Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Tereza Pokorná - Herz a Juraj Herz / foto: Korzo

Manžel i milenec jsou přátelé. Bydlíme všichni pohromadě

Někteří lidé žijí v nezvyklém uspořádání....

Bývalá tanečnice a herečka Tereza Pokorná - Herz si udržela dívčí vzhled, i když už 10. května oslaví padesátiny. Má o šestadvacet let staršího manžela, režiséra Juraje Herze, spolu s ním dceru Annelii, ale žije s milencem, fotografem Karlem Zacharem. Všichni bydlí pod jednou střechou a rozvod neplánují.

"Můj muž i můj přítel si rozumějí, mají k sobě hezký vztah, takže je to krásné," svěřuje se Tereza Pokorná - Herz.

Z herečky historičkou
Už jako devatenáctiletá kdysi zazářila v Kachyňově filmu Lásky mezi kapkami deště. S Jurajem Herzem emigrovala v osmdesátém sedmém roce do západního Německa, kde mu pomáhala v režijní práci a také se věnovala dceři. Po návratu do Česka hereckou příležitost už nezískala, nyní se živí jako divadelní historička a scenáristka.

"Připravuji scénář pro film Bludiště. Je to příběh ženy, které se splnil sen. Ale bylo by lepší, kdyby se jí nesplnil. A pak chci psát scénář o Africe, o tom, jak tam lidé těžce žijí," řekla Korzu.

Dcera Annelie rozhodně nechce jít ve šlépějích své matky ani otce. "Moje holčička je už jednadvacetiletá slečna, která studuje management. Chce mít vlastní restauraci a pětihvězdičkového kuchaře," prozradila pyšná matka.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 15