Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Gisele Bündchenová / foto: Shutterstock

FOTO: Krásná Gisele vydělává nejvíc. Zaslouženě?

Podívejte se na fotky nejlépe placené modelky světa…

Brazilka Gisele Bündchenová je podle časopisu Forbes nejlépe placenou modelkou světa, jak jsme již psali. Tenhle titul získala podruhé za sebou. V loňském roce si vydělala 25 milionů, což je asi půl miliardy korun.

Devětadvacetiletá brazilská kráska chtěla být původně volejbalistkou, ale spousta návrhářů i laiků zřejmě ocenila, že její cesta nakonec vedla na předváděcí mola.

magazin.cz

Kdyby se objevila v naší Miss, Honza Čenský by řekl, že měří 178 centimetrů a její míry se uvádějí různě. Třeba 86-61-86 nebo 91-60-89.

Jediný časopis, na jehož obálce se neobjevila, je nejspíš Zahrádkář. Jinak lákala čtenáře a čtenářky Elle, Harper´s Bazaaru, Rolling Stoneu, GQ, Newsweeku a především prestižního měsíčníku Vogue.

Během kariéry spolupracovala se značkami Dolce & Gabbana, Missoni, Versace, Givenchy, Bvlgari, Valentin, Zara, Louis Vitton i s Victoria´s Secret. Je to zkrátka módní hvězda, které skládají poklony i její kolegyně jako je Naomi Campbellová.

magazin.cz

Jeden fakt ostatně mluví za vše: když mezinárodní organizace plastických chirurgů prováděla průzkum, kterými celebritami se nechávají pacienti nejvíce ovlivňovat, Gisele byla mezi nejsklonovanějšími. Dotazník dostalo asi 20 000 doktorů z 84 zemí světa. V kategorii břicha a vlasů ji lidé jmenovali dokonce nejčastěji. Druhá byla v kategorii prsou.

Co myslíte, je opravdu nejkrásnější?

magazin.cz
magazin.cz
magazin.cz

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 94