Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Lindsay Lohan / foto: Egotastic!

Lindsay Lohanová do basy. Na samotku ve vězeňském prádle

Problémové herečce konečně sklaplo...

Herečka Lindsay Lohanová bude mít dost času na přemýšlení o tom, proč se během posledního půl roku devětkrát nedostavila ke slyšení u soudu, sundávala si monitorovací nákotník a nechodila na nařízenou léčbu.

Na tři měsíce
Pro porušení podmíněného trestu za řízení v opilosti půjde 20. července na 90 dní do vězení.

Celu bude mít sama pro sebe a bude ji smět opustit jen na jednu hodinu denně. Tu bude mít na to, aby se dívala na televizi, cvičila, telefonovala anebo se vysprchovala.

"Bude oddělena od zbytku vězeňské populace, ale bude v křídle, kde jsou stejně klasifikované vězenkyně," řekl reportérům New York Daily News Steve Whitmore z kanceláře šerifa LA.

Lindsay by si měla trest odpykat v Century Regional Detention Facility v Linwoodu na předměstí Los Angeles.

Právě zde si před třemi lety "odseděla" 84 minut trestu. Pobyla si tu několik týdnů i Paris Hiltonová.

Líčení je tu zakázané, trestankyně nosí modré uniformy a dokonce i spodní prádlo je vězeňské. Je však možné, že kvůli přeplnění kalifornských věznic bude její trest zkrácen na pouhých 23 dní.

Bez obhájce
Ačkoliv si pohledná herečka musela být vědoma, že mnohokrát porušila podmínku, rozsudek ji šokoval.

Začala tvrdit, že jde o porušování lidských práv. Když pak ještě vyšlo najevo, že bere koktejl pěti různých léků včetně narkotik a opiátů (na něž má recept od lékaře), její dlouho trpící právní zástupce Shawn Chapman Holleyová se rozhodla dát výpověď.

"Momentálně se snažíme najmout jiného právníka, který by Lindsay hájil. Shawn už v našem týmu není, ale nikoho nového jsme zatím ještě nenajali," potvrdila advokátka Stephanie Ovadiová, která se stará o právní záležitosti celé Lohanovy rodiny.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 21