Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Lindsay Lohan / foto: Egotastic!

Lohanovou přivítal ve vězení řev lesbických gangů!

Domů půjde možná dřív...

V kalifornském vězení přivítal herečku Lindsay Lohanovou křik vězeňkyň. Prý se už začaly sázet, která ji jako první "zlomí".

"Hodně žen je tu příchodem Lindsay nadšeno. Shromáždily se, aby se na ni podívaly nebo i víc. Už dost jich soutěží o to, která ji jako první rozpláče. Ta, které se to podaří, si tu vybuduje postavení a pověst," řekl zaměstnanec věznice reportérům listu The Sun.

Dobrá společnost
Mezi 2 200 odsouzenými, které si odpykávají trest v lynwoodském vězení, jsou drogově závislé vražedkyně i prostitutky.

Kvůli přeplnění je ale možné, že Lohanová stráví za mřížemi místo tří měsíců, k nimž byla za porušení podmínky odsouzena, jen 11 dní. Musela by však podstoupit následnou devadesátidenní protidrogovou odvykací kúru na jedné z amerických klinik.

Za dobré chování domů!

"Podle momentálního rozpisu by Lohanová měla být propuštěna buď prvního, nebo druhého srpna, a to jak kvůli přeplnění věznice, tak za dobré chování," uvádí mluvčí losangeleského šerifa Steve Whitmore.

Právník odsouzené herečky Shawn Chapman Holley, který ji navštívil krátce po nástupu trestu, říká:

"Je pochopitelné, že si Lindsay těžko zvyká, takové je to asi pro každého. Snaží se přizpůsobit se extrémně stresující a těžké situaci. Padlo pár slz. Obecně se dá říct, že první dva dny ve vězení jsou nejtěžší. Pořád jí to připomínám."

Nuda vězeňské cely
Většinu času však mladá herečka stráví na samotce velké necelých devět metrů čtverečních vybavené jen postelí, umyvadlem a toaletou.

Na vlastní kůži ji před časem okusila i Paris Hiltonová. Vycházet bude jen na hodinu denně. Čeká ji i zákaz kouření a samozřejmě i drog a alkoholu.

Místo internetu si Lindsay může maximálně prohlížet svou vězeňskou výbavu. Ta je více než skromná. Pasta a kartáček na zuby, tři deodoranty v tubě, mýdlo, šampón a oranžový vězeňský mundur.

Herečka byla k tříměsíčnímu pobytu za mřížemi odsouzena počátkem července poté, co porušila soudní nařízení a přestala docházet na výukové lekce pro alkoholiky.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 29