Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sharon Mevsimlerová několik dní před smrtí / foto: repro The Sun

Mrtvá tlusťoška: Vadilo jí, že musí žvýkat

V posledních dnech si stěžovala na operaci, která ji donutila stravovat se jako člověk.

Před několika dny jsme vám přinesli příběh Britky Sharon Mevsimlerové, která se ujedla k smrti. Nyní vycházejí najevo poslední šokující momenty jejího života.

Kousat? Tak náročné!
V posledních dnech před svou smrtí si Sharon údajně neustále stěžovala na důsledky operace podvázání žaludku, kterou před časem podstoupila a na níž pojišťovna zaplatila v přepočtu stovky tisíc korun.

Jádro stížnosti Sharon je přitom jen těžko uvěřitelné. Vadilo jí, že po operaci musí jídlo pořádně rozkousat, aby do zmenšeného žaludku prošlo. Nemohla se jím tak bezuzdně cpát jako dosud, což jí evidentně vyhovovalo.

Po operaci žaludku je podle lékařů nutné každý kousek jídla rozžvýkat zhruba pětadvacetkrát. Sharon tvrdila, že ji něco takového velmi vysiluje. Zřejmě to ale byl jediný výdej energie, který v posledních dnech života měla.

Špatná cesta
„Myslela jsem si, že podvázání žaludku je nejjednodušší cestou, jak shodit kila. Nesnášela jsem svůj život a chtěla jsem si hrát se svými dětmi jako normální máma,“ řekla Sharon Mevsimlerová ve svém posledním rozhovoru pro list The Sun.

Jenže dodala: „Teď se ale cítím ještě hůře, protože se musím obzvlášť snažit, abych mohla jíst čokoládu nebo pokrmy z rychlého občerstvení.“

Žena prý konzumovala jídlo o hodnotě 12 000 kalorií denně. To je o 10 000 kalorií více, než kolik čítá doporučená denní dávka.

Sharon zemřela v nemocnici, kde jí příbuzní tajně krmili jejími milovanými smaženými křidélky. Lékaři ji varovali, že si přivodí smrt. Musela je rozkousat. Přesto si je nedokázala odepřít.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 93