Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Paris Hilton / foto: Twitter

Blondýna Paris o kokainu: Myslela jsem, že je to žvýkačka!

Hrát blbou blondýnu se někdy vyplatí.

Poté, co byla bohatá dědička hotelového impéria Paris Hiltonová zadržena v sobotu za držení kokainu, nabídla několik kuriózních vysvětlení, proč droga v kabelce nemohla být její.

Policisté zadrželi Hiltonovou a jejího přítele Cy Waitse 28. srpna. Ukázalo se, že se z auta line silná vůně marihuany a řidič Waits není zcela střízlivý. Při podrobnější prohlídce pak vypadl z Parisiny kabelky sáček kokainu. Blonďatá vymetačka večírků prohlásila, že si dříve podezřelého balíčku nevšimla, ale "asi by si myslela, že je to žvýkačka".

Chodí bohatí do basy?
Dědička hotelového řetězce je teď sice prozatím na svobodě, ale za držení 0,8 gramu zakázané látky jí hrozí až čtyři roky vězení. Ona však tvrdí, že ani kokain, ani taška, ve které se našel, nebyly její. Policistům vysvětlila, že "kabelka byla půjčená. Byla moc levná na to, aby byla moje".

Kabelku si prý půjčila v klubu od přítelkyně. Kreditní karty a peníze prý sice byly její majetek, ale jak uvádí list Daily Mail, některé jiné věci nikoliv. "Tvrdila, že část kosmetiky v kabelce není její," uvádí policejní zdroj.

Paris tedy užila stejnou výmluvu, kterou si vyzkoušela, když byla obviněna z držení marihuany na mistrovství světa ve fotbale v Jihoafrické republice před pár měsíci. Tehdy jí to vyšlo.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 26