Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Lady Gaga v klipu Bad Romance / foto: repro Youtube

Lady Gaga kvůli dietám musela 6x do nemocnice!

Zpěvačka Lady Gaga vloni šestkrát skončila v nemocnici kvůli extrémním dietám. Stalo se například, že mezi dvěma zkouškami kostýmů zhubla i devět kilo.

David Ciemny, manažer jejího turné, tvrdí, že si Lady Gaga ráda pochutnává na dortech, mufinech a dalších sladkostech. Pak ale celé týdny skoro nejí, aby se vešla do kostýmů. Jednou prý mezi dvěma zkouškami u krejčího zhubla přes devět kilogramů.

"Byl na ni vyvíjen obrovský tlak, aby zhubla," dodává Wendy Starlandová, která se zpěvačkou spolupracuje.

Nedá si říct!
Ani hospitalizace ale zpěvačku nepoučily a také letos si opět zahrávala se zdravím. V USA musela zrušit čtyři vystoupení, když se u ní objevil nepravidelný srdeční rytmus v důsledku vyčerpání. A jak uvádí server FemaleFirst, letos v březnu zkolabovala na Novém Zélandu.

Lady Gaga přiznává, že je "nejistá", ale prý to skrývá za svým image. "Když se ráno probudím, připadám si jako jakákoliv jiná nejistá čtyřiadvacetiletá holka. A pak si řeknu: No tak sakra, jsi Lady Gaga, musíš vstát a zvládnout to," tvrdí newyorská rodačka s italskými kořeny, vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 15