Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Naomi Campbellová / foto: shareyourwallpaper.com

10 hvězd, které se snažily zničit

Excesy, trapasy, průšvihy... se týkají i slavných osobností.

10. Mel Gibson
Herec a režisér Mel Gibson vydal oficiální omluvu za své antisemitské poznámky, které pronesl v roce 2006, když byl zatčen za řízení opilosti. Snad to bylo upřímné, na adresu Židů již nic neřekl, zato se letos provalilo jeho „gentlemanské“ chování k ženám.

magazin.cz


9. Sean Penn

Sean Penn strávil ve vězení 32 dní za to, že napadl v roce 1987 fotografa, pak byl obviněn z ublížení na těle a vandalismus poté, co napadl paparazziho v roce 2009.
magazin.cz


8.Naomi Campbellová
Modelka Naomi Campbellová měla několik opakujících se incidentů včetně zatčení za to, že napadla dva policisty na letišti Heathrow a bila je po hlavě džínami.

magazin.cz


7. Russell Crowe

Herec Russell Crowe byl shledám vinným napadením třetího stupně poté, co se přiznal soudci, že hodil mobilem po conciergeovi manhattanského hotelu v červnu 2005.
magazin.cz


6. Björk

Islandská zpěvačka Björk napadla a roztrhala tričko novinového fotografa Glenna Jeffreye, který se pokoušel zachytit její přistání na mezinárodním letišti v Aucklandu v lednu 2008.
magazin.cz

5. Christian Bale
Britský herec Christian Bale se omluvil za své chvání poté, kdy v lednu 2009 unikl na veřejnost záznam jeho verbálního útoku na kameramana Shanea Hurlbuta při natáčení filmu Terminator Salvation.

magazin.cz


4. Britney Spearsová

Zpěvačka po rozchodu s Kevinem Federlinem začala chodit na party bez spodního prádla, oholila si hlavu, vykašlala se na odvykačku a to vše, když se měla starat o dvě malé děti.
magazin.cz


3. Martin Lawrence
V roce 1996 byl herec Martin Lawrence hospitalizován poté, co ho policie našla na křižovatce v Los Angeles jak nadopovaný běhá mezi auty, křičí na ně, a v kapse mu našli navíc nabitou zbraň.

magazin.cz

2. Whitney Houstonová
Bouřlivé manželství se zpěvákem Bobby Brownem je oba dostalo do spárů drog a alkoholu, a zpěvačka se díky závislostem ocitla na dlouhém, pět let trvajícím sešupu, než se jí podařilo se ze všeho očistit.

magazin.cz

1. Robert Downey Jr.
V roce 1996 byl Robert Downey Jr. zastaven policejní hlídkou za rychlou a nebezpečnou jízdu, při prohlídce auta našli crack a zbraň. Brzy poté byl načapán, jak se promenáduje v sousedově domě. Po těchto událostech následovalo pět let relapsů, vězení, odvykacích kůr a ztráta práce.

magazin.cz

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 8