Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Anne Hathawayová / foto: .fanpop.com

Anne Hathawayová: Při natáčení se omylem svlékla!

Nemohla se dočkat?

Herečka Anne Hathawayová se na premiéře svého nového filmu Láska a jiné závislosti přiznala, že se jednou na natáčení dostavila nahá.

V novém filmu má krásná Hathawayová několik milostných scén s Jakem Gyllenhaalem a musí ukázat hodně nahoty. Jednou se ale před štábem svlékla docela zbytečně.

Zakrývala nervozitu
"Jednou jsme natáčeli scénu, kde si svléknu kabát a pod ním jsem nahá. Myslela jsem si, že už jedeme naostro, ale ukázalo se, že to je jen zkouška nanečisto. Takže jsem se před tou spoustou lidí svlékla zbytečně. No jo, prostě jsem chtěla svou práci dělat poctivě," přiznala Hathawayová.

A ačkoliv se prý štábu zdála hodně sebevědomá i bez šatů, byla v Evině rouše hodně nesvá. "Snažila jsem se nedat na sobě znát, jak jsem nervózní. Chtěla jsem si to nechat opravdu jen pro sebe," dodala.

Muzikální sex
Jake Gyllenhaal podle serveru FemaleFirst svou kolegyni nedávno chválil za její "přirozený rytmus" během milostných scén. Ty s ní točil už ve filmu Zkrocená hora.

"Annie a já jsme měli sex už ve Zkrocené hoře, takže jsem nebyl moc nervózní. Způsob, jakým oba pracujeme, je hodně muzikální. Celé je to o rytmu. Psaní má svůj rytmus, sporty mají svůj rytmus a sex také má svůj rytmus," říká Gyllenhaal.

V novém filmu Láska a jiné závislosti hraje Jake zástupce farmaceutické společnosti Jamieho Randalla, který skončí v posteli s Maggie Murdockovou (Anne Hathawayovou), když se ji snaží přesvědčit, aby si objednala lék na zvýšení mužské potence.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 11