Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: shutterstock

Volejte o Vánocích za padesátník!

Před Vánocemi je každá koruna dobrá.

Pokud chcete v době nakupování vánočních dárků někde ušetřit, je právě mobilní telefon jednou z možností, jak toho docílit. Telefonování totiž samozřejmě znamená i náklady a někdy nemalé.

Jedním z důvodů vysokých výdajů může být špatně zvolený tarif. Jste příznivcem předplacených karet? Máme pro vás pár tipů, jak neskončit s prázdnou peněženkou.

magazin.cz
Jak vybírat tarif
V první řadě byste si měli ujasnit, zda spíše voláte nebo píšete SMS. Pokud provoláte za měsíc 20 hodin a pošlete jen 10 SMSek, je dobré vybrat tarif, který nabízí výhodnější cenu za volání a oproti tomu pak o něco málo dražší SMS. Takový předplacený tarif s příznačným názvem O2 NA!HLAS najdete například v nabídce operátora O2.

Vánoční nabídky
Každému z nás vyhovuje něco jiného. Podle toho své nabídky připravují také všichni naši operátoři.

K běžným tarifům si teď v předvánočním čase můžete pořídit i různá zvýhodnění. Například pouhý padesátník za minutu hovoru na tři vybraná čísla zaplatíte v rámci vánoční nabídky O2 u předplacených karet O2 NA!PIŠTE a O2 NA!HLAS. A to dokonce až půl roku.

Stejný operátor se vyplatí
Nezapomeňte také, že je vždy výhodnější zvolit stejného operátora, jako mají ti, se kterými si voláte nejčastěji – vaše rodina a nejbližší přátelé. Telefonování v rámci jedné sítě je totiž obecně levnější.

O tři stylové letefony Nokia 2220 soutěžte ZDE!

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 3