Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Když jeden hrnek espressa nestačí, přichází na scénu moka konvička

Milujete pravé italské espreso? A dokážete si ho připravit i doma? Zapomeňte na drahé kávovary, díky kterým si jej můžete dopřát po jediném stisku tlačítka. Vydejte se náročnější a zábavnější cestou. Moka konvička čeká na vaš

Levanduli známou jako fialovou krásku ze Středomoří snadno vypěstujete i v květináči

Levandule už dávno zdomácněla v českých luzích a hájích a v posledních letech je její pěstování stále více populární, protože má ráda sucho a sluneční svit.

Srovnání typů žaluzií: Jak vybrat ty pravé pro vaši domácnost?

Venkovní stínění je praktickým doplňkem, díky kterému nejen během letních teplých dní ochráníte domácnost před vysokými teplotami. Nemusíte tak řešit klimatizaci a větrání, dům snadno zastíníte a udržíte tak v interiéru komfor

Domácnost ve stylu vintage. Co to vlastně znamená?

Zařídit si domácnost tak, aby byla útulná a oku líbivá, je poměrně oříšek. Pokud však budete dbát na zásady stylu vintage, nebude tak těžké váš příbytek proměnit v něco nadčasově krásného a příjemného.

Sluneční brýle na scéně: trendy, které by neměly chybět ve vaší sbírce

Sluneční brýle nejsou jenom na parádu, jejich hlavním úkolem je chránit zrak člověka před nebezpečným UV zářením. Aby vám však outfit přece jenom vylepšily a nikoliv zhoršily, seznamte se s jejich aktuálními trendy.

Ideální zahradní nábytek? Vsaďte na ten ratanový!

Hledáte pohodlný zahradní nábytek, který něco vydrží? Zkuste ten z ratanu. Pořídíte ho jak v přírodní verzi, tak i v té umělé, která odolá i náročným venkovním podmínkám.

Jak vypadá ideální dámská kožená peněženka?

Peněženka je pro ženy nejen každodenní společnicí, ale také módním doplňkem.

Nahlížíme do světa šperků: Nebojte se kombinovat, trendem je žluté zlato

Nošení šperků je dnes samozřejmé. Mluvíme o módních doplňcích zdokonalujících celkový outfit a dodávající looku požadovaný šmrnc.

Balerínky letos v trochu jiném hávu. Jaké se nyní nosí?

Baleríny jsou boty, které se nosí už dlouhé roky. I když je pravdou, že zájem o ně v posledních měsících pokulhává. Od dob před patnácti lety však výrazně mění svou image. A možná si díky tomu najdou cestu do vašich botníků.

Zázrak na vrásky jménem kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je klíčem k okamžitému vypnutí jemných vrásek a současně k zářivému vzhledu pleti. Používá se v mnoha kosmetických přípravcích - od sér přes krémy až po masky.

Novější články Starší články Starší články