Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Pomoc! Celulitida útočí!

Každoročně si v době jara spousta žen uvědomí, že jsou vlastně odepsané a že nemá vůbec cenu zase až do podzimu vycházet z domu! Mají totiž celulitidu…

magazin.cz
Za vznikem této vady na kráse může stát hned několik faktorů, kterými jsou: nesprávná životospráva, kdy je tělo zanášeno toxiny, nestrávenými látkami a trpí nedostatkem minerálů a vitamínů, hormonální porucha a špatný lymfatický a krevní oběh.

Celulitida je řazena mezi civilizační choroby. Lidé ji v minulosti vůbec neznali a kdyby neexistoval rejpal, který první pronesl, že se mu pomeranče na zadku jeho milé nelíbí, tak by na ni nikdo neupozorňoval ani dnes. Celulitidu totiž vlastní 90 % žen a ani mužům se nevyhýbá. Pomerančová kůže, jak se také někdy celulitidě říká, napadá kohokoli a je jedno, jestli jde o člověka s nadváhou či podvýživou.

Krémy - taháky na peníze?

Všemožných prostředků, které nám pomáhají s bojem proti celulitidě, je přehršel. Od mastí, gelů, masážních pomůcek až po složité stroje. Já jsem vyzkoušela jen ty krémy a gely a musím přiznat, že u mě tedy nijak zvlášť nefungují!

Zajímalo by mě, jaké s těmito pomůckami máte zkušenosti vy? Co vám pomohlo kůži viditelně vyhladit a celulitidy se aspoň trochu zbavit?

Umělý problém?

Možná by ale jen stačilo své hrbolky na zadku neřešit… Nevím. Když se zeptám mužů, jestli jim celulitida u partnerek vadí, tak někteří odpoví, že vlastně ani neví, co to je a druzí zase, že si ničeho takového vůbec nevšímají.

V tu chvíli skáču radostí, ale pak mě zaručeně srazí k zemi hláška chlapíka, který prohlásí, že pomerančovou kůži na ženách nenávidí a že je to podle něj důkaz lenosti dotyčné! To je docela podpásovka, ale nedávno mi udělaly radost snímky Pamely Anderson, Mishy Barton, Hillary Duff, Cameron Diaz, které jsou považovány za krasavice, ale při pohledu na jejich zadky či stehna jsem mohla s radostí vykřiknout: „A mají ji taky!“  

Máte i vy problémy s celulitidou? Jak je řešíte, pokud vůbec?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 247