Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Zuzana Belohorcová / foto: Korzo

Černé můry, nebo kočky?

Mladé, starší i nejstarší jsou následující dámy. Spojuje je ale jedno společné, součástí jejich šatníků je černá barva.

Zuzana Belohorcová
Hodnocení: 95 %

Zuzana poctivě propaguje značku, kterou společně s přítelem dovezli do Čech a čekají, že na ní zbohatnou.

Jednoduchý elegantní outfit je dalším z dlouhé řady Zuzčiných povedených. Úzké nohavice z tmavé džínoviny lichotí jejím štíhlým nohám. Top doplněný lehkým úpletovým kabátkem působí ležérně. Bez chyby je i závěs na krku a precizně vypulírované boty. Paráda!

magazin.cz


Petra Černocká
Hodnocení: 90 %

Tak to se povedlo! Tedy až na jediný detail – velký šperk, který by možná s jiným outfitem mnohem lépe ladil, tady působí spíše rušivě. Zbytek oblečení je ale bez chyby. Kotníčkové boty jsou trendy, neprůhledné černé punčochy univerzální, sukně má perfektní střih a černý rolák nevyjde nikdy z módy. Petra dostává za jedna.

magazin.cz


Jitka Čvančarová
Hodnocení: 50 %

Jitka se zuby nehty snaží nezařadit se do škatulky komerčních hereček. A tak popírá své role v profláknutých seriálech a rozhovory téměř nikdy a nikam nedává.

Jejími „novými kámoškami“ jsou Aňa Geislerová a Tatiana Vilhelmová. Chce získávat Lvy stejně jako ony. No a tak sází také na důležitý detail, kterým je nezávislá móda – v tomto případě z dílny návrhářky Denisy Nové. Na někom jiném super, na Jitce ovšem marná snaha.

magazin.cz


Lilian Fischerová
Hodnocení: 95 %

Nedávno jsem v jednom článku uváděla fialovou jako hit zimy. A je to tady, jedna po druhé této podmanivé barvě propadáme. Lilian krásně vyladila výrazné kozačky s palestinkou stejné barvy a rozsvítila tím tmavý model. Šikula!

magazin.cz


Helena Vondráčková
Hodnocení: 85 %

Folklórní halena se sexy průstřihy Heleně sluší. Černé kalhoty nasoukané do kozaček na podpatku nenápadně nechávají vyniknout výrazný svršek. Uhlazený účes je novinkou z poslední doby v Helenině repertoáru a já jen doufám, že u ní zdomácní, jelikož to je ono!

magazin.cz

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 173