Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Lucie Váchová / foto: Korzo

Strašidlo Lucie Váchová: Módní policie mě nevytočí!

Někomu je móda prostě ukradená...

Lucii Váchovou - Křížkovou, vítězku Miss ČR 2003, takzvaní samozvaní módní policisté nechávají v úplně v klidu. A to i přesto, že ji vůbec nešetří. Lucka se velmi často stává terčem jejich ostré kritiky, která se týká výběru oblečení.

"Někdy mě to zamrzí. Ale víte, je to především o tom, že některé outfity, ve kterých chodí známé modelky do společnosti, vyjdou i na více než deset tisíc. Jsou krásné, ale já tolik peněz za oblečení nedám," objasňuje Lucie Korzu.

Oblečení není nejdůležitější
"Mám jiné priority, rádi s manželem cestujeme, chceme mít pěkný byt, studuji a kupuji si knížky. Takže o tom, že bych si pořídila na podzim úplně nové oblečení, opravdu neuvažuji. Doplním to, co mám, o nějaký zajímavý kousek, a to je všechno," prozrazuje Váchová.

A dodává, že módní trendy ani nemá čas podrobně sledovat. Lucie říká, že jejím krédem je, aby oblečení bylo pohodlné a především, aby se v něm cítila dobře. A v neposlední řadě, aby se v něm líbila manželovi. Na něm jí, na rozdíl od módní policie, prý skutečně záleží.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 11