Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: shutterstock.com

Největší módní propadáky na Oscarech 2011

Christian Dior nutně potřebuje po zatčení návrháře Johna Galliana, k němuž došlo minulý týden, pozitivní publicitu.

Šaty, do nichž se oblékla Nicole Kidman, to však u kritiků rozhodně nevyhrály. Naopak, byl to propadák.

Na legendární módní dům Dior se v poslední době lepí smůla: hlavní návrhář John Galliano byl minulý týden zatčen poté, co předvedl antisemitskou tirádu a hrubě urazil váženou historičku umění Geraldine Bloch. Byl dočasně „uvolněn z funkce“, což však ohrožuje osud jeho podzimní kolekce.

Svatební po babičce
Nicole Kidman se přesto rozhodla Diora podpořit. Volba jejích stylistů ale nebyla šťastná. Bohužel to vypadalo, že bílé šaty s orientálním nádechem si oblékly herečku jako módní doplněk, a ne naopak, jak by to mělo být.

Barva byla příliš svatební a výšivky vypadaly zastarale. Kidmanová měla sice pěkný make-up a zdá se, že užívá méně botoxu, ale účes byl naprosto špatně. Jak podotýká list Daily Mail, k formálním šatům se culík nehodí.

Zástěra s bryndákem
Ani Cate Blanchett to u módní policie nevyhrála. Také se rozhodla pro zavedenou značku – Givenchy. Podivný vršek šatů vypadal spíš jako bryndák. Celkový dojem: Kuchyňská zástěra v bizarních barvách.


Další překvapivý propadák si na sebe oblékla Michelle Williams. Karl Lagerfeld sice málokdy šlápne vedle, ale šaty v barvě šedobéžové rozhodně moc lichotivé nebyly. Ani šaty Melissy Leo nijak neoslnily. V poměrně tuhé krajce vypadala spíše jako by byla ovinutá balícím papírem.

Helena Bonham Carter udělala dobře, když se rozhodla zůstat věrná svým výstředním kreacím. Tentokrát si oblékla černé šaty od návrhářky Colleen Atwood, k podvazku připevnila britskou vlajku a vše doplnila malými černými brýlemi. Možná je to trik, který odkoukala od Johnnyho Deppa.

And the winner is….
Hlavním výhercem letošních Oscarů byl podle očekávání film Králova řeč. Získal čtyři Oscary a jeho hlavní hvězda, Colin Firth), získal ocenění za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli.

Cenu za nejlepší ženský herecký výkon si odnesla těhotná Natalie Portman, hvězda filmu Černá labuť. Film The Fighter dal příležitost hercům ve vedlejších rolích: Oscara za vedlejší ženskou roli získala Melissa Lee a Oscara za vedlejší mužskou roli vousatý Christian Bale.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 10