Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: ShutterStock.com

Chcete být na jaře in?

Jaro je už za dveřmi, kdo chce být in, neměl by se spoléhat na modely, které má ve skříni od loňského roku. Pobavte se, experimentujte, hrajte si. Aktuální módní trendy se zakládají především na hravosti a veselosti.

Čím více barev na svém celkovém outfitu použijete, tím více budete trendy. O umírněnosti a střídmosti nemůže být tuto sezonu ani trochu řeč. Velkým hitem jsou především výrazné odstíny a také neonové barvičky, ty se objevují prakticky všude a na všem. S klidem můžete nosit dvě, tři i čtyři různé barvy, záleží jen na vaší odvaze.

 

magazin.cz

 

I tento trend má ale svá pravidla: držte se dál od všemožných vzorů, kombinujte pouze jednobarevné kousky, abyste docílili správného barevného vzhledu, zapamatujte si, že čím výraznější barvy zvolíte, tím jednodušší musí být střih. Dramatický efekt spočívá pouze ve vybraných barvách. Pokud si netroufáte na výrazné oblečení, zkuste zapojit do hry také neutrální odstíny.

 

magazin.cz

 

Vedle široké škály barev, patří letos na jaře k hlavním módním trendům výrazné květiny a rozkvetlé potisky. Stejně jako v prvním případě, i zde platí pravidlo o maximalismu, takže žádné troškaření.
Dá se říci, že jarní sezona jede na pořádně divoké vlně. Dokazují to i šaty a topy zakrývající pouze jedno rameno. Asymetrické tvary působí velmi svůdně, nejlépe vyniknou v kombinaci jednobarevné látky a jednoduchého střihu. Zbytek outfitu už může být vyloženě střídmý, není třeba ani žádné další velké odhalování.

 

magazin.cz

 

Cokoliv platilo ještě před pár týdny, bere zasvé. Že proužky a kytičky působí dohromady přeplácaně? Že se puntíky nehodí ke kostkám a modrá se zelenou jsou dobré leda pro blázny? To už dávno neplatí. Současná móda přeje odvážným a opulentnímu vzhledu se tentokrát rozhodně meze nekladou, dalo by se říct, že právě naopak. Pruhy, květiny, puntíky, ovoce… To vše lze nyní nosit dohromady bez rizika módního faux-pas. Takže buďte in a užijte si maximální svobodu.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 2