Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Bezrámová okna, to je ničím nerušený výhled!

V dnešní době jsou stále více žádána bezrámová okna a dveře, které nenarušují výhled do přírody. Rámy, lišty a rušivé statické sloupky již nejsou trendy. Využití čirého skla je v dnešní době více než módním výstřelkem.

Tlaková myčka nebo vysokotlaký čistič?

Pokud mluvíme o tlakové myčce, máme na mysli vysokotlaký čistič nebo též „vapku“. Tento přístroj je bezpochyby tím nejlepším pomocníkem k domu, do garáže, na chalupu nebo zahradu.

Jak najít spolehlivou stavební a zednickou firmu?

Mít vlastní bydlení je přáním mnoha lidí. A i přes stále rostoucí ceny nemusí být tak nedosažitelné. Zvlášť pokud už máte i vlastní projekt, máte ke splnění svého snu už opravdu blízko.

Vlastníte zahradní bazén? Bez těchto věcí se v létě neobejdete

Nachází se na vaší zahradě bazén a vy se již nemůžete dočkat, až v něm budete trávit každý den? Než se do koupání vrhnete, zkontrolujte, že vlastníte následující doplňky, které každé koupání v zahradním bazénu přemění na

LED svítidla získávají na významu

V dnešní době, kdy jdou ceny elektřiny neúnosně nahoru, je obzvláště důležité se soustředit na možné úspory.

Elektrikář bez svorkovnic je jako elektrikář bez ruky! K čemu všemu jsou potřeba?

K základním elektrosoučástkám patří bezesporu svorkovnice, bez kterých si neporadí žádný profi ani hobby elektrikář. Velmi často se můžete v praxi setkat s pojmem čokoláda, kterým svorkovnici označují jak laici, tak profíci. Co vlas

Jak se naučit létat a fotit s dronem

I když vám reklamy budou tvrdit, že hned po vybalení dronu z krabice budete létat, fotit a natáčet, jakoby se nechumelilo, nejde o triviální záležitost.

1 Rolls-Royce = 60 lidí a 400 hodin práce, aneb zajímavosti z dílny luxusní automobilky

Rolls-Royce je synonymem pro drahá vozidla, která si mohou dovolit jen movitější zájemci. Co prozradily statistiky a oficiální zdroje z výroby těchto strojů? Budete žasnout.

Upravte si doma vzduch podle svých potřeb pomocí zvlhčovače

Znečištěné ovzduší, prachové částice a suchý vzduch: výsledkem nerovného boje s nimi je často ucpaný nos, někdy také zhoršené dýchání, které se může projevit i u zcela zdravého jedince, a neustálé pokašlávání, jež někdy na

Řezání plazmou je rychlý a výhodný způsob dělení materiálů. U koho si tyto služby objednat?

V oblasti výroby se nedá obejít bez pokročilých způsobů dělení materiálů, mezi které se řadí samozřejmě i moderní plazma.

Novější články Starší články Starší články