Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Drsná láska / foto: sxc.hu

Oblbněte chlapy! A začněte dnes!

Udržet si muže bývá těžší, než jej získat. Dáme vám pár tipů, jak na to!

Myslíte si, že jste konečně našla perfektního muže? Ladíte na emocionální vlně a chtěla byste si toto souznění přenést i do ložnice? Jenže, jak zní to velké tajemství? Přijdete-li nato, jak si udržet mužův zájem nadlouho, mohou být vaše společné slastné procházky o mnoho zajímavější.

Následující rady vám pomohou, aby se k vám (nejen) do ložnice vracel ještě hodně dlouho! Nevěříte nám? Zkuste začít ještě dnes večer!

Ani puťka, ani děvka
Pro většinu žen - a v tomto případě i mužů, bývá problém nalézt tu správnou hranici mezi lascivností a upejpáním. Když upíráte partnerovi milování příliš často nebo příliš dlouho,  časem ztratí zájem. Když už vznikne očekávání, musí dojít k naplnění, jinak je nesmysl přemýšlet o budoucnosti.

Na druhou stranu, když jsou muži velice pohodlní a začnou brát sex jako samozřejmost, je to taky špatně. Vy se pro něj jistotou stát nesmíte! Budete-li připravena uspokojit jej, kdykoli si vzpomene, přestanete pro něj představovat výzvu. A muži výzvy milují!

Nebojte se čas od času milování odmítnout, zvlášť pokud nemáte náladu. Ukažte mu, že jste pro něj  pořád kořist, že se musí neustále snažit. Pak se k vám bude často a rád vracet.

Masírujte jeho ego
Tohle není žádné tajemství: Muži si rádi dokazují svoji mužnost. A vy byste ho měla neustále utvrzovat, že mužem opravdu je. Nedokáži dost dobře zdůraznit, jak je důležité podporovat jeho ego, rozhánět jeho věčné obavy o velikosti jeho penisu nebo schopnosti přivést vás k orgasmu.

Nelžete mu, zda jste se udělala či ne. Pokud ale nejste spokojena, rozhodně to neházejte na něho. Místo toho jej veďte, ukazujte, co na vás funguje a hlavně mu opakujte, jak je skvělý. Pokud si muž nevěří, že dokáže svoji partnerku uspokojit, začne couvat. A občasné komplimenty jej vyburcují k větší snaze!

Nepodceňujte, nepřehánějte
Jak jsou naděje v posteli nutné, tak se jim vyhněte širokým obloukem ve všech ostatních případech. Nikdy svému protějšku nevykládejte, jak jste skvělá v orálním sexu, když mu to pak nebudete moci předvést. Slíbíte mu, že jej vyvedete na Mount Everest a zjistíte, že se nedostanete ani na Českomoravskou vrchovinu. A co pak?

Je dobré být sebevědomá, ale čím méně slíbíte, tím méně očekávání vzbudíte a naopak, tím více překvapení mu připravíte. A když vás shledá neustále překvapující a neprobádanou, bude chtít další a další přídavky - bude zvědavý, co ještě schováváte v rukávu!

Touha je klíč
Mnoho žen si myslí, že úspěch v sexu je závislý na jeho provedení. Nenechte se mýlit. Když jste v něčem fakt skvělá, milujete to všemi smysly, tak v tom pokračujte! Existuje jednoduchá poučka, že ženská touha dělá pravé divy s mužskou potencí. Když se cítí chtěný, chce vás o to více!

Nezapomeňte mu dát vědět, jak moc ho chcete, okořeňte to všemi detaily, které vás napadnou (a nebudete se je stydět vyslovit). To pro něj bude ta pravá pobídka!

Jaké používáte triky vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 70