Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Beerbelly v akci / foto: Beerbelly

Pašujte chlast v pivním mozolu

Jak propašovat na jakoukoliv akci, ať už na fotbalový zápas nebo do klubu, vlastní alkohol? Odpověď mají v Americe. Vymysleli vak, který si připevníte na tělo a projdete díky němu naprosto nenápadně a nepozorovaně.

Pokud si zakládáte na své štíhlé postavě, jediným negativem je pouze pivní mozol, který vak na břichu vytvoří. Odměnou je ale naopak to, že si můžete dopřát pivko nebo cokoliv jiného kdykoliv a kdekoliv.

magazin.cz

 

Z vaku vede hadička, kterou umístíte pod košili a můžete vesele „bumbat“. Vak navíc udržuje teplotu nápoje, ať už v něm máte horký čaj nebo pořádně vychlazené pivo.

 

Pomoc pro méně vnadné dívky

Beerbelly, tak se výrobek jmenuje, se prodává za necelých pětatřicet dolarů, v přepočtu tedy něco kolem sedmi stovek. Do vaku se vejde zhruba 2,5 litru pití, takže například na fotbalovém zápase bez problémů přežijete sebevětší pařák. Případně se můžete o pivko či jiný nápoj podělit s kamarády.

 

Pro dívky je pak určena tzv. Winerack, která jim místo povedeného pivního mozolu přidá trochu objemu o trochu výše – na prsou. Slečnám či dámám, které se nemohou pyšnit bujnými ňadry, výrobce slibuje, že s důmyslnou "sestřičkou" Beerbellyho budou rázem vybírat podprsenku ve stejném oddělení jako Pamela Anderson.

A zároveň vzkazuje chlapíkům, kteří si popletou produkty a vyberou si Winerack: „Chlapci, pokud si chcete tohle obléci, ok, ale o tom už nechceme nic slyšet.“

 

Hodily by se vám tyhle vychytávky?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 115