Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Muž je prý těhotný. K neuvěření!

Že je to nesmysl? A vidíte, jeden Američan tvrdí, že fakt otěhotněl!

Opravdu, nic není nemožné - život ve vesmíru, klonované ovce a teď těhotný muž! Je sice pravdou, že to úplně až tak muž není, respektive teď  jo, ale vždycky nebyl. Narodil se jako žena a před časem podstoupil změnu pohlaví. Takže to vlastně muž je...

Pochází z amerického Oregonu, jmenuje se Thomas Beatie a novinářům se rozpovídal, jak si užívá tuto novou zkušenost, jak je šťastný, protože má podporu ženy a také to, že to bude... holčička!

Thomas přiznal, že i když si nechal změnit pohlaví, ponechal si ženské reprodukční orgány. Operativně mu byla zmenšena hruď a podstoupil také testosteronovou terapii.

Je to bouda?
Jeho žena před časem prodělala hysterektomii a nemůže proto otěhotnět. Aby pár, který touží po dětech, mohl potomka mít, rozhodl se, že tím vším projde za oba pán Beatie. Proto přestal brát testosteronové injekce. Jak sám tvrdí, jeho tělo se po několika měsících stabilizovalo samo.

“Mé tělo se stabilizovalo po čtyřech měsících, nemusel jsem ani brát žádný estrogen, proestrogen, nebo léky na podporu těhotenství,” vypráví.

Jedna televizní stanice začala pátrat po tom, zda pan Beatie muví pravdu. Soused pana Beatieho Ron Schlieper říká, že si myslí, že je to falešný poplach. "Viděl jsem ho před několika dny a nevypadal těhotně,” utrousil.

To ale není vše, Beatie tvrdí, že se jedná už o jeho druhé těhotenství. Poprvé prý šlo o mimoděložní těhotenství, kdy dokonce čekal trojčata. “Bylo to velice nebezpečné, ohrožovalo to můj život, nakonec jsem musel podstoupit operaci. Přišel jsem o všechna embrya.”

Společnost je proti
Pan Beatie a jeho žena tvrdí, že jsou diskriminováni. “Doktor s námi nejedná jako s ostatními, neustále se nás snaží přesvědčit, abychom to z náboženských důvodů vzdali.”

“Přátelé a rodina nás podporují - mnoho příbuzných z Nancyiiny strany ani nevěděla, že jsem prodělal změnu pohlaví.“

Manželé se dohodli, že pokud se jim dítě narodí, budou vystupovat Thomas jako otec a Nancy jako matka.

Co si o tom myslíte?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 354