Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Amy Winehouse / foto: Shutterstock

Co se děje s Amy? Anorexie, fet...?

Talentovaná zpěvačka Amy Winehouse se ruinuje takovým způsobem, že vážně ohrožuje i svůj život. Co se s tou holkou děje?

magazin.cz
Je obdivuhodné, co nadějná, ale problematická zpěvačka Amy Winehouse dokáže stihnout. Nemine den, aby se o nějakém jejím výstřelku nepsalo v bulváru - drogové eskapády, opilství, sebepoškozování.

Na druhou stranu její kariéra neuvěřitelně vzkvétá - stala se absolutní královnou cen Grammy, kde posbírala, co mohla. A nedávno se jí dostalo další velké cti - má nazpívat píseň k novému Jamesi Bondovi Quantum of Solage.

Ještěže umí zpívat, protože při tom, jak nyní vypadá, by Bond-girl rozhodně hrát nemohla. Kvůli nezřízeně divokému životnímu stylu má úplně zničené tělo. Je tak vychrtlá, že na ní kůže jen visí. A že jí je pouze čtyřiadvacet? Tomu by neuvěřil ani slepec...

Z práce rovnou do knajpy
Amy navštívila od začátku roku několikrát rehabilitační zařízení, které jí mělo pomoci se závislostí na drogách a s nimi souvisejícími psychickými problémy.

Minulý měsíc se navíc ještě léčila ze závažné bakteriální infekce, která napadla její kůži. Ale když včera vyšla z nahrávacího studia, kde spolu producentem Markem Ronsonem dávají dohromady bondovslý song, vypadalo to, že lišej na obličeji a skvrny na

magazin.cz
pažích jsou již zhojeny.

Proč je z ní kostlivec?
Ale její přátelé mají strach o její stále se zhoršující kondici způsobené drogami a alkoholem. Jak ukazují její poslední fotografie, kde si to na kost vychrtlá hvězda v šedé sukni a tričku rázuje rovnou ze studia do nejbližší hospody.

Zdroj z jejího okolí se svěřil Daily Mailu: “Je vidět, že stále nezměnila své zvyky. Je jasné, že moc nejí a nemyslím, že by alespoň občas snědla nějaké ovoce či zeleninu. Není divu, že vypadá jak kostlivec.”

Co byste Amy poradili?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 294