Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Milenci / foto: shutterstock

Vydražila 27 hodin sexu na charitu

Poměrně zajímavým způsobem získala peníze na dobročinné účely prostitutka v jihoamerickém Chile. Vydražila 27 hodin sexu a přes noc se stala v konzervativní římskokatolické zemi celebritou.

Maria Carolina se okamžitě dostala na titulní stránky tamních novin a časopisů, je neustále zvaná do populárních talk show. A stačilo přitom jen málo. Vydražit pár hodin vlastní „práce“. Sedmadvacet hodin sexu, odpočítávání začíná již dnes večer.

 

„Nabídla jsem k prodeji 27 hodin lásky,“ řekla prostitutka agentuře Reuters. Podle svých slov svým několikahodinovým nasazením přispěje na charitu nějaké čtyři tisíce dolarů, v přepočtu skoro osmdesát tisíc korun. Všechny hodiny už jsou prodány. Vyhradil si je pro sebe jeden z klientů Marie Caroliny. „Vypadá to, že udělal vážně dobrý skutek,“ usmála se žena.

 

Nepodporujeme nemorálnosti

V Chile je prostituce dospělých legální. I přesto byla pro pořadatele charitativní akce, která probíhala v přímém přenosu a s řadou místních televizních hvězd, nezvyklá nabídka poměrně překvapivá. Peníze se však hodí a chudé a postižené děti, které je dostanou, jistě nebudou pátrat, odkud pocházejí…

 

„Tento dar vítáme, rozhodně ale nepodporujeme jakékoliv nemorální aktivity. Každý si však může dělat co chce,“ uvedl za organizátory dobročinné kampaně Mario Kreutzberger.

 

Samotná prostitutka, která své služby inzeruje na internetu, obhajuje svůj způsob přispívání na dobro. „Mnozí lidé, kteří přispívají na charitu, dělají mnohem diskutabilnější věci než já. Jediné, co jsem udělala já, bylo zveřejnění mého činu,“ řekla hrdá Maria Carolina.

Co si o tom myslíte?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 174