Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Homo Headphones aneb vajgly v uších

Ještě před pár lety jsme se shovívavě usmívali při pohledu na lidi nezúčastněně brázdící ulice s nepřítomným pohledem se sluchátky na uších. Dnes každý, kdo nemá v MHD nebo na ulici sluchátka, vypadá přinejmenším divně.

Přípravu na EET je začínajícími podnikateli dobré nepodcenit

Již téměř 3 roky mají někteří z podnikatelů povinnost evidovat svoje tržby prostřednictvím elektronických registračních pokladen.

Tipy na nejlepší knihy vydané v roce 2019

Opět se přehoupl další rok a máme pro vás tipy na několik skvělých knih roku uplynulého.

Robotické vysavače jako předzvěst doby robotů

Představte si, že žijete ve světě Raye Bradburyho, o chod vaší domácnosti se starají roboti, vše je zautomatizováno a vy si jen užíváte pohodlí svého bytu. Tato doba se se ale přibližuje velmi rychle.

Írán připravuje ochranu památek zapsaných v UNESCO: Nad těmi nejdůležitějšími má být vztyčena bílá vlajka

Trumpovo vyjádření na Twitteru o zničení 52 kulturních a historických center dalo vzniknout unikátnímu projektu na ochranu a zachování cenných historických památek.

Kanabinoid CBD, jehož užití je u nás legální, pomůže s mnohými nemocemi

Někteří pacienti trpící chronickými bolestmi účinky kanabidiolu (CBD) velice dobře znají. Vzhledem k tomu, že tento kanabinoid není návykový a nezpůsobuje změněné stavy vědomí jako THC, lze zcela legálně využívat jeho léčivých s

Nová chovatelská záliba obřích šneků dorazila také do České republiky

Přemýšlíte o přítulném nenáročném domácím mazlíčkovi, kterého seženete za pár korun? Achatina neboli oblovka je skvělým tipem, jak si splnit vlastní chovatelský sen.

V posledních několika letech narůstá počet dětí, kterým je diagnostikována porucha autistického spektra

Přibližně každé 75. dítě se v současné době rodí s některou z poruch autistického spektra. Ať již jde o Dětský autismus nebo například Aspergerův syndrom, je to poměrně alarmující číslo. Co se za ním skrývá?

Brněnská zoo vzkvétá. Návštěvnost láme rekordy, možná i díky Hantecu.

Podruhé v řadě překonala brněnská zoo rekord v návštěvnosti. Za loňský rok přivítala celkem 331 298 lidí, což je nejvíce od roku 1997, kdy začala vést podrobné a přesné statistiky. Co vše stojí za tímto úspěchem?

Do Ruska už můžete bez víz, ovšem jen do určitých oblastí

Největší země světa byla vždy trochu nedostupná z důvodu nutného vyřízení víza. To se ovšem změnilo a nyní můžete navštívit Rusko na základě elektronického víza, které je zdarma. Má to ale háček, platí to jen na tři malé, by

Unikátní stoly na zakázku se hodí do jídelny, obýváku i kanceláře

Zařizování bytu, domu i kanceláře může být nejen povinností, ale i příjemnou a tvůrčí zábavou. Máme při něm totiž prostor popustit uzdu své fantazii i výtvarným schopnostem. Jen bychom měli vybrat ty pravé dodavatele nábytku a ost

Novější články Starší články Starší články