Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kojení na veřejnosti není zakázané, mnohé ale pohoršuje

Právo matky nakojit dítě, respektive nakrmit hladové dítě, nikdo nikomu neupírá. Otázkou je, zda je vhodné kojit dítě na veřejnosti.

Zpestřete si podzimní dny v komfortním penzionu v Kroměříži, Luhačovicích či Zlíně

Nenechte nic náhodě a rezervujte si relaxační pobyt v jednom z luxusních penzionů ve Zlínském kraji.

Jak využít včelí produkty pro kosmetické účely – med k hydrataci, mateří kašičku k výživě, propolis na hojení

Od starověku až dodnes jsou včelí produkty používány pro své blahodárné účinky. Jaké pozitivní účinky mají na naši pokožku?

Jak ušetřit v domácnosti?

Jste nuceni šetřit? Nejste sami. Vysoká míra inflace k úsporám nutí spoustu rodin. Zatímco ceny potravin, pohonných hmot a základních životních potřeb stále rostou, příjmy většiny lidí zůstávají stejné.

Fexting aneb hádka přes telefon jako trend moderní doby

Žijeme v době, kdy často komunikace online převažuje nad osobní. Není tak divu, že se v digitálním světě odehrávají i hádky. Mohou být v něčem přínosem?

Chytré hodinky: Revoluce pro moderní životní styl

Chytré hodinky ideálně doplňují moderní životní styl. Díky inovativním funkcím a stylovému designu přináší nový rozměr pro aktivní život. Tato skvělá technologie vám usnadní každodenní aktivity a nabídne řadu různých benefit

O původu značky Apple a další zajímavá fakta o jablkách

Jablíčko, ovoce z ráje, asi nejznámější druh ovoce na světě, které zná každý. V obchodních řetězcích se na nás z regálů usmívají mnohé odrůdy, některé k přímé konzumaci, jiné, které se lépe hodí na upečení ikonického

Z rodiče na plný úvazek zpátky do pracovního sedla

Návrat do práce po rodičovské „dovolené“ může být stresující a náročný. Zatímco před dětmi si člověk dělal starosti jen o pracovní povinnosti a koordinaci svého vlastního času, nyní začíná pravý kolotoč rodinného manageme

Bizarní alergie, o které rozhodně nestojíte – intolerance vody, slunce, a dokonce i doteku

Věděli jste ale, že existují raritní alergie, kterými trpí jen pár lidí na světě a stojí za nimi věci, které byste za alergeny neoznačili nikdy v životě?

Své tělo můžete po smrti darovat lékařské vědě

Pokud chcete, můžete za svého života darovat své tělo vědeckým účelům. Přesněji řečeno, po vaší smrti dostane vaše tělo k dispozici Ústav anatomie a studenti medicíny využijí vaše tělo pro výukové účely.

Místa v České republice, kde načerpáte silnou pozitivní energii – Rosa Coeli, Andělská hora i Knižská skála

Možnost načerpat pozitivní energii jistě uvítá každý z nás. Která místa u nás vyzařují zvláštní sílu? Stačí si jen vybrat.

Novější články Starší články Starší články