Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jak zbavit svou domácnost roztočů? Způsobů je několik

Prakticky v každé domácnosti jsou nevítaní hosté, které na první pohled nevidíme. A způsobují problémy.

Jaké problémy nás mohou postihnout při hubnutí?

Hubnutí je v současné době tématem číslo jedna. Lidé chtějí zhubnout své povánoční kilogramy, ovšem neuvědomují si, že během hubnutí může dojít k několika problémům, které mohou veškeré snahy velice rychle zhatit.

Jak na organizaci dětského pokoje?

Každý z nás, včetně dětí, potřebuje nějaký ten prostor jen pro sebe. My máme doma pracovní koutek, děti si zase zaslouží nejen prostor na práci, ale i zábavu.

4 tipy, jak se doma cítit příjemně a šťastně

Máte pocit, že vás ani doma neobklopuje pocit štěstí a spokojenosti? Nemusíte se stěhovat do nového, nebo nějak měnit své zažité zvyky. Stačí k nim jenom něco málo přidat.

Po náročném dni v práci se odreagujete při čtení magazínu Krása a štýl

Slovenský magazín o kráse, stylu, zdraví a relaxaci je trefou do černého pro všechny dámy, které se chtějí po náročných dnech uvolnit a načerpat novou energii. Najdete zde také recepty, recenze na kosmetické výrobky anebo tipy na výhodn

Když tchyně častými návštěvami nerespektuje vaše soukromí

Co dělat, jestliže jste opakovaně vystavována nájezdům v podobě neohlášených návštěv matky vašeho partnera?

5 důvodů, proč ženy při sexu sténají. Ne vždy za tím stojí výkon muže

Sex je záležitost velice intimní, doprovázená mnohými věcmi. Třeba i ženským sténáním. Pro muže je to většinou zvuk velice malebný, dokud si tedy neuvědomí, že za ním může stát i něco jiného než jejich dobrý výkon.

Vzácné a kuriózní narození dvojčat – liší se den, měsíc i rok jejich narození

Napadlo vás někdy, že by dvojčata mohla mít narozeniny v různé dny, měsíce a roky? Taková situace je sice vzácná, nikoliv však nemožná.

Je milování nudným stereotypem? 4 místa, kde to bude opět stát za to

Zejména v dlouhodobých vztazích se sex stává nudným stereotypem, ke kterému navíc nedochází tak často. Neobvyklá místa však mohou situaci napravit..

Proč jsou ořechová másla tak oblíbená?

Semínka a ořechy se už poměrně dlouhou používají pro výrobu různých past a másel. Sice se z počátku používaly především arašídy, nicméně v posledních letech se do popředí prodírají i jiné ořechy, a to hned z několika důvod

Konec koňských povozů v Praze od roku 2023

Od roku 2023 ruší město Praha stanoviště pro fiakry. Znamená to konec koňských povozů v Praze. Nejedná se přímo o zákaz této činnosti, ale není složité si domyslet, jak to bez podpory města dopadne.

Novější články Starší články Starší články