Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jaké vybrat hračky pro štěně?

Ještě před tím, než si domů přivezete svoje vysněné štěňátko, byste se měli na jeho příchod připravit. Samozřejmostí je pelíšek, štěněčí granule a hlavně hračky, které malého neposedu zabaví. Ovšem nic se nemá přehánět.

Rada bezpečnosti OSN je zastaralá, chybí v ní největší demokracie světa

Rada bezpečnosti OSN je významným orgánem, který má za úkol udržovat mezinárodní mír a bezpečnost. Nicméně současná podoba rady je už zastaralá a neodpovídá aktuální situaci.

10 tipů, jak se zbavit akné (jednou pro vždy)

A zase to akné. Kolik pupínků budete ještě muset strpět, než vás pleť přestane zlobit a zařadíte se mezi dospělé, kterých se již tento pozůstatek pubertálního věku netýká?

Perličky ze života císařovny Sissi: ovládala 11 jazyků a na koni ji učily jezdit krasojezdkyně

Byla krásná, inteligentní, na svou dobu emancipovaná a obdivovaná. A také posedlá svým zevnějškem. Co jste nejspíš nevěděli o životě Alžběty Bavorské, kterou známe jako císařovnu Sissi?

Domorodé kmeny, které se zastavily v čase

Ačkoliv se nám může zdát, že svět a životní tempo se neustále zrychluje, přesto najdeme místa, která se zastavila v době kamenné. Některé domorodé kmeny jsou totiž dosud civilizací nedotčené.

Země zachytila zprávu ze vzdálenosti 16 tisíc kilometrů

Kolonizace planety Mars je jedním z největších vědeckých témat poslední doby. A díky experimentu Deep Space Optical Communications (DSOC) jsme k tomuto cíli zase o kousek blíž.

Jak je to s mikronevěrou aneb kde jsou hranice virtuálního flirtu

Dnešní doba k tomu doslova vybízí. Chatování, flirtování a posílání různých smajlíků je více než lákavé. Zdá se zábavné a nikterak nebezpečné. Nebo je tomu naopak? Jak je to s mikronevěrou?

Plastová víčka s poutkem lezou většině lidí na nervy

Některé nápojové společnosti již delší dobu prodávají nápoje v pet lahvích, které mají neodnímatelné víčko, tedy víčko s poutkem. Od července ho musí mít všechny plastové lahve. Nařízení EU odůvodněné ekologickým aspektem l

12denní putování exotickou Kostarikou nám dalo okusit jen zlomek toho, co tato nádherná země může nabídnout

Kostarika je často označována jako "Perla Střední Ameriky" díky své krásné přírodě, bohaté biodiverzitě a pokrokové environmentální politice. To, co si však načtete a nastudujete před cestou, není nic oproti tomu, co pak vidíte na vl

Švédsko vstoupilo do Evropské unie dříve než my, přesto euro nemá a mít asi nebude

Švédské království, území bohaté na přírodu a inovace, je příslovečným balancováním na hraně členství v Evropské unii (EU) a odmítáním eura. Tato skandinávská země byla jedním ze tří států, které se připojily k EU v roce 1

Porozumění, tolerance a komunikace – základní tři pilíře vztahu

Jak vám to klape ve vztahu? Odpovědi mohou být různé. Otázkou je, na kolik dokážeme na tento dotaz odpovědět skutečně pravdivě. Mnoho párů, kterým třeba závidíte, jak jim to klape, je na pokraji rozchodu.

Novější články Starší články Starší články