Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Tricholog není kadeřník ani dermatolog, přesto dokáže vyřešit problémy s vašimi vlasy

Trichologie je speciální vědní obor zabývající se problémy s vlasy. Jak vám může pomoci?

Poslední den íránských žen bez hidžábu

Psal se 8. březen roku 1979 a více jak 100 000 íránských žen vyšlo do ulic protestovat proti nově nastolenému zákonu, který jim přikazoval zakrývat na veřejnosti své vlasy.

Jaké sacharidy najdete ve snídaňových cereáliích

Sacharidy by měly ve výživě zaujímat největší podíl, jsou klíčové pro správnou funkci mozku a svalů. Ale pozor, není sacharid jako sacharid.

Kdo byl Josip Broz Tito, zakladatel Jugoslávie a politický génius

Letošní květen s sebou přináší mimo jiné i výročí 40 let od smrti zakladatele poválečné Jugoslávie a velitele protifašistického odboje.

3 vychytávky do auta, které se vám budou určitě hodit

Uvažujete o vybavení svého auta nějakými zajímavými a užitečnými věcmi? Aby ne! Jen málokdo se spokojí se základní výbavou vlastního vozu.

Nejkultovnější a nejnavštěvovanější místo Peru Machu Picchu láká turisty i v nepříznivých dobách

Připište si jej na cestovní seznam, až bude možnost pořádně cestovat. Teď si můžete alespoň zjistit několik informací, abyste až nastane ten správný čas, byli připraveni.

Vášeň pro lenochy - jak si užít a nenadřít se

Odpíráte svému tělu orgasmus jenom proto, že se vám zrovna do ničeho nechce? Nejste v tom sami. Přitom existuje spousta možností, jak si příjemně a bez jakékoliv námahy zašpásovat.

Oběti Stockholmského syndromu sympatizují se svými trýzniteli. Jejich chování je vysvětlitelné

Překvapilo vás, proč nejznámější oběť únosu Natascha Kampuschová nalezená v roce 2006 ve sklepě domu Wolfganga Priklopila truchlila za smrt svého trýznitele? Jde o zcela běžný jev pojmenovaný jako Stockholmský syndrom.

Jaká zábava je dnes in?

Co lidé považují za zábavné, se s dobou mění. Aktuálně všichni žijí online a zábavu mají díky internetu kdekoliv po ruce. Jaká konkrétní zábava je dnes in?

Peruánská viagra Maca pomůže s nechutenstvím, ale i erektilní dysfunkcí

Víte, jak si staří Inkové dopomáhali ke šťastnému sexuálnímu životu? Skrze několik berliček, které mohou posloužit i dnes vám. Jednou z nich je brukvovitá rostlina podobná naší řepě zvaná Maca.

Stroje Brother na perfektní domácí šití

Každý, kdo je manuálně zručný a umí šít, má velkou výhodu. Stačí totiž trocha vhodné látky a dokáže přetvořit své nápady v realitu.

Novější články Starší články Starší články