Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Oblékáme děti na letní dovolenou v horách

Čas dovolených se blíží a mnozí rodiče již nyní zvažují, co sbalit svým dětem na dovolenou.

Ať pracujete pod širou oblohou nebo v podzemí, kvalitní osvětlení je základ! Pořiďte si jej na MerXu!

Světlo je základním parametrem, aby se práce podařila, a proto je výběr osvětlení velmi důležitý, pokud budete pracovat v podmínkám s nedostatečným osvětlením. Kde sehnat kvalitní osvětlení, abyste nešlápli vedle? Zkuste to na MerXu

4 módní záležitosti, kterými se nikdy nic nezkazí

Oblékat se vždycky stylově a podle posledních módních trendů je někdy těžké. Zejména když se trendy prakticky neustále mění. Existují však nestárnoucí modely, se kterými se nikdy nic nezkazí. Co mít neustále v šatníku?

Tři netradiční kusy nábytku, kterými zaručeně oživíte svůj interiér

V článku přinášíme tipy pro všechny, kdo hledají způsob, jak snadno a rychle oživit svůj interiér. Není přitom třeba obrátit celý byt vzhůru nohama, stačí pár chytře zvolených a sladěných kousků, které nemá doma každý.

Ranní rituály na lačno: sázejte na blahodárné bylinkové čaje

Ráno dělá den – staré známé přísloví, na kterém je kus pravdy, nemyslíte? Kromě každodenního protahování bychom měli sázet také na pár zajímavých rituálů, mezi něž patří i popíjení bylinkových čajů. Ale jakých?

Upravte si doma vzduch podle svých potřeb pomocí zvlhčovače

Znečištěné ovzduší, prachové částice a suchý vzduch: výsledkem nerovného boje s nimi je často ucpaný nos, někdy také zhoršené dýchání, které se může projevit i u zcela zdravého jedince, a neustálé pokašlávání, jež někdy na

Ušetřete na splátkách s konsolidací a zjistěte, kdy je nejvýhodnější

Hledáte způsob, jak se zbavit některých svých půjček a neplatit za předražené úvěry? Podívejte se, jaké úvěry lze sloučit a kdy se konsolidace nejvíc vyplatí.

Jak vyřešit dědictví, aby pozůstalí „neprodělali kalhoty“?

Přemýšlíte, jak to udělat, aby vaši dědici nemuseli platit po vaší smrti notáři vysokou odměnu a dědictví jim nepřidělávalo starosti? Pojďme se podívat, zda je lepší majetek zahrnout do dědictví, nebo jej darovat ještě před smrt

Hypotéka – kdy o ní požádat a co k tomu potřebujete?

Uvažujete o koupi bytu nebo domu? Chcete si postavit svůj vysněný domeček? Nebo už nemovitost vlastníte, ale potřebovala by pořádnou rekonstrukci? Hypotéka vám s tím může pomoci.

10 důvodů, proč číst dětem

Jak vést děti ke čtení? A proč se vyplatí číst jim už od narození?

Proč nás tak zajímají drby ze života slavných?

Bulvární plátky jsou plné informací o celebritách. Propírá se kde, kdo s kým, proč, jak a lidi to zajímá. Hltají každý nový drb ze světa šoubyznysu. Ale proč vlastně? Proč se lidé zajímají o životy slavných?

Novější články Starší články Starší články