Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Co skrývá zákulisí dětských soutěží krásy

Soutěže krásy jsou známé a velice oblíbené na celém světě. Ovšem existují i soutěže pro malé holčičky, které s sebou nesou kromě výhry v podobě korunky a finanční odměny také dosti kontroverzní zákulisní praktiky.

Zámková dlažba má spoustu předností. Používá se i okolo rodinných domů

Pokud se chystáte do úpravy okolí rodinného domu, potom zřejmě přemýšlíte nad tím, jakou formou vyřešit chodníky, stání pro vozidla a podobně. Velice často se používá zámková dlažba, která se vyrábí prefabrikací zhutněného be

Záchytka jako český vynález funguje již 70 let

Boj s alkoholem svádí každý den mnoho lidí a někteří z nich svoji bitvu prohrají a skončí na záchytce. Noc strávená na protialkoholní stanici je může přijít až na několik tisíc korun.

Kabelka Alžběty II.: co u sebe nosí sama královna?

Alžběta II. je už nějaký ten pátek středem pozornosti, vždyť se jedná o panovnici britského království. Všimli jste si však někdy její kabelky? O ní se toho traduje!

Kachna, Olympiáda, Bavorák, Užovka, aneb jak vznikly přezdívky slavných automobilů?

Téměř každý ví, že „Bavorák“ v našich krajích znamená lidové označení pro německé vozy BMW. Jak je to ale s dalšími přezdívkami automobilových značek i automobilů samotných?

Co se stane s vaším tělem, když přestanete kouřit?

Kouření je zlozvyk, který leze do peněz. I proto se s ním snaží hromada lidí skončit. Pokud se o to pokoušíte i vy, bonusem nebude jen plná pokladnička, ale také pevnější zdraví.

O chaty a chalupy na prodej je letos velký zájem. Mít vlastní rekreační objekt se vyplatí!

Chataření a chalupaření patří v České republice mezi oblíbené způsoby trávení volného času.

Bydlení jako luxus

Koupit si dnes vlastní bydlení není zrovna levnou záležitostí a většina lidí se musí spolehnout na hypotéku.

Jak se obléct na pohovor? Udělejte dobrý první dojem

Máte před sebou pohovor, na kterém chcete uspět? Přemýšlíte nad tím, jak si zvýšit sebevědomí, aby se utvořil dobrý první dojem? I když se oblečení často podceňuje, většinou právě to je tím nejdůležitějším.

S bylinkami za klidným spaním. Jaké zatočí s nespavostí?

Nespavost provází nejednoho člověka. Jelikož má takzvaná insomnie na zdraví neblahý vliv, zatočte s ní pomocí bylinek.

Kávová dieta: znáte tento americký hit?

Zhubnout nějaké to kilo se hodí prakticky každému. Podle posledních průzkumů jsme jenom v době karanténní přibrali průměrně sedm kilogramů, se kterými je třeba zatočit. Pomoct může kávová dieta, která je trendem v USA.

Novější články Starší články Starší články