Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Přejděte na jednorázové elektronické cigarety

V našich končinách není kouření tolik populární jako v jižní Evropě, kde se jedná doslova o módu. Jednorázové elektronické cigarety však však i u nás lákají na mnoho aspektů.

Se sychravým počasím přicházejí deprese. Jak proti nim bojovat?

Venku je dříve tma, počasí, že by psa nevyhnal, jen co spadne listí, krajina dostane barvu špinavé šedi a vás v tomhle počasí nic nebaví? Není se čemu divit, o slovo se hlásí podzimní deprese.

Moderní kartonové obaly pro více ekologické balení

Během období, kdy je zasílání balíčků víceméně na denním pořádku, je velmi důležité vybírat takové obaly, které jsou snadno recyklovatelné a představují více ekologickou variantu. Na co si dát pozor při výběru krabice i výplň

Jak po rozchodu dostat z hlavy expartnera co nejdříve

Rozešli jste se a vy expartnera pořád musíte myslet? Stýská se vám? Máte najednou pocit samoty, i když jste obklopeni lidmi? Dostaňte ho rychle z hlavy.

Hudba umí dostat člověka ze špatné nálady

Pouštíte si muziku když vám je smutno? Zaposloucháte se do tónů a bolest odchází z mysli pryč? Ano, hudba tohle umí.

Jak se vyrovnat s rozchodem a nezbláznit se z toho?

Rozchod je nepříjemná věc, kterou si prošel asi úplně každý. Zatímco ještě před několika týdny či měsíci bylo všechno v naprostém pořádku, teď je všemu konec. Každý z nás se s rozchodem vyrovnává jinak.

Pomalu začíná období sypání do krmítek. Víte, čím ptáčky správně krmit?

Blíží se zima a tím období, kdy je třeba ptáčkům naší krajiny alespoň trochu přilepšovat. Máte krmítko a dáváte do něho jen to, co je pro zpěváčky bezpečné?

Prodej společnosti s ručením omezeným umožňuje získat vlastní s.r.o. už během 24 hodin

Pakliže máte dobrý podnikatelský nápad a chcete si založit vlastní firmu, která by jej realizovala, musíte zpravidla podstoupit dost úkonů před tím, než jménem nové firmy budete moci skutečně začít podnikat.

Očkovaní versus neočkovaní – jak na sebe vzájemně nahlíží

V současné době se situace kolem koronaviru opět přiostřuje a vláda se snaží svými restrikcemi neočkovanou část populace k očkování přimět. Co vede lidi k očkování a co je naopak pro jiné důvod očkování odmítat?

Jakou úlohu hrají glukometry v léčbě cukrovky

V současné době je pacientů s cukrovkou jen v České republice okolo 900 tisíc. Většina z nich trpí cukrovkou 2. typu, která vzniká z nezdravého způsobu života. Jaký vliv na léčbu cukrovky má pohyb a proč by ve výbavě diabetika neměl

Kanabinoidy patří do domácí lékárničky. Znáte rozdíl mezi CBD a CBG?

Konopí je démonizované i glorifikované. Laici se v něm stále ztrácejí. Pojďme se podívat na základy, které by měl znát každý.

Novější články Starší články Starší články