Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Krásné a levné dekorace všude kolem nás

Kouzelný domov plný lásky si zaslouží něco víc než jen nábytek a spotřebiče. Hitem letošní sezóny jsou dekorace, které dokáží rozzářit každou místnost.

Když tělo volá o pomoc. Varovné signály, které nebrat na lehkou váhu

Lidské tělo je dokonalý mechanismus, který moc dobře ví, co chce. Naší povinností je ho poslouchat a v okamžiku, kdy vysílá varovné signály, zbystřit. Tělo nás totiž samo upozorní, pakliže je s ním něco v nepořádku.

Je dnes vůbec možné se vyhnout používání Google?

Ať už používáte mobilní telefon, tablet, nebo stolní počítač, zpravidla se nevyhnete, speciálně u mobilů, používání Google služeb. Kdo by rád zkusil i něco jiného, než je Google, má překvapivě spoustu plnohodnotných variant.

Efektivní způsoby a techniky učení

Nejen ve škole, ale také později v zaměstnání se musíme učit a studovat stále nové věci. Ne vždy je to snadné, a proto je vhodné využívat různé efektivní způsoby, metody a techniky učení. Pojďte zjistit, co vám jistě pomůže.

Významné lednové události české historie

Den za dnem, rok za rokem – každý čas přinášel a přináší v naší společnosti nové události. Některé jsou považovány za tolik významné, že si je připomínáme každoročně. Ani měsíc leden není o taková data ochuzen.

Jak se dohodnout na majetkovém vyrovnání v případě rozpadu manželství

Podle posledních statistik se u nás rozpadá každé druhé manželství. Je tedy logické tvrdit, že majetkové vyrovnání se řeší prakticky neustále. Jenže jak se mají rozvádějící manželé dohodnout, kdo si jaký majetek ponechá?

Významné české osobnosti narozené v lednu

Leden byl pro řadu známých osobností měsícem, kdy přišly na svět a poprvé se nadechly. Pojďme se podívat na dvě z nich, které rozhodně stojí za zmínku.

Půjčka, hypotéka a zpětný odkup nemovitosti – jak spolu souvisí?

Na trhu financí je poměrně dobře známá půjčka.

Gumové hračky do vody bývají semeništěm plísní a bakterií

Odborníci varují před zdánlivě nevinnými gumovými zvířátky, se kterými si s oblibou hrají při koupání malé děti. To, co se v nich skrývá, jim totiž může způsobit vážné zdravotní problémy.

V Americe – kolébce demokracie – je živo. Možná i více, než v Bělorusku.

Už se zdálo, že rok 2020 byl tak naplněn překvapivými novinkami, že bude těžké jej překonat. Šokující události v USA ale odstartovaly nový rok 2021 nečekaně dramaticky.

Tipy a rady, které oceníte při cestě do Dubaje

Spojené arabské emiráty, konkrétně tedy Dubaj, láká čím dál větší množství turistů. Tomu se však nelze divit - vždyť je to jedna z nejkrásnějších a nejúchvatnějších destinací.

Novější články Starší články Starší články