Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jak vyčistit mikrovlnku během pár minut? Pomůže citron, ocet i jedlá soda

Mikrovlnná trouba je nepostradatelnou součástí každé domácnosti. Jak ji však udržet čistou? Jak vyzrát na mastnotu a špínu? Jde to snadno a bez chemie.

Návyky celebrit: Konzumace jen fialových potravin, koupel ve vínu, místo krému ptačí trus

Známé osobnosti mají nejrůznější zvyky a zlozvyky. Některé vskutku budí pozornost. Kdo si užívá koupel ve vínu? Které osobnosti se zkrášlují ptačím trusem a krémem na hemoroidy?

Nový fenomén: Rozvodové prsteny

Prstenem to začíná, tak ať to taky prstenem i skončí. Neodkládejte po rozvodu prsteny, ale vdechněte jim nový život. Novým trendem jsou rozvodové prsteny.

Marie Curie: Průkopnice vědy, která jako první žena získala Nobelovu cenu

Marie Curie-Sklodowská byla neobyčejnou ženou. Drobná a nenápadná držitelka Nobelovy ceny, patří mezi nejznámější fyzičky. Jaký byl život této geniální osobnosti?

Jaký koordinátor BOZP zajistí úvodní školení vašich zaměstnanců?

Vstupní školení BOZP je zákonný požadavek, na který určitě nesmíte zapomínat. V dnešní době ho naštěstí můžete vyřešit mnohem rychleji, výhodněji a online. Jak na to?

Ciudad Perdida aneb Ztracené město: Nejzáhadnější místo na světě láká zájemce o archeologii, historii i duchovno

Slyšeli jste o Ztraceném městě? Kde se toto nejzáhadnější místo nachází? Jak a proč se tam vydat? Pro koho je tato výprava vhodná?

Umělá inteligence je (téměř) dokonalý pomocník pro všechny podnikatele

Živí vás práce na počítači? Máte vlastní firmu, kterou potřebujete propagovat? Jste zaměstnaní v kanceláři? Studujete? Ve všech případech se rozhodně musíte co nejdříve seznámit s umělou inteligencí. Proč?

Zajímavá fakta o vlajkách: dva státy je měly omylem stejné, nepálská vás překvapí svým tvarem

Vlajky nejsou jenom obyčejné kusy látky na stožáru. Jsou to fascinující symboly, které vyprávějí příběhy celých národů. Právě proto může být i studium vlajek, známé jako vexilologie, velmi zajímavé a přínosné.

Klasický kolagen se v žaludku degraduje. Jak ho musíte přijímat?

Náš organismus začíná přibližně po dvacátém pátém roce života ztrácet asi 1 % přirozeného množství kolagenu ročně. Přesně proto přichází na řadu šikovné doplňky stravy, které vám dokážou chybějící látku nahradit.

Návyky poškozující náš mozek: Špatná strava, denní rutina, spánkový deficit, absence zábavy

Lidský mozek je pravděpodobně nejsložitějším orgánem. Jen málo z nás mu věnuje patřičnou pozornost. A přitom díky tomu je možné předejít vzniku onemocnění. Pozor na špatné návyky.

Léto ve znamení cestování: Tipy, jak přežít dlouhý let

Čas dovolených vybízí za poznáním. Avšak dlouhý let může být doslova noční můrou. Jak přečkat hodiny v letadle v rámci možností bez újmy?

Novější články Starší články Starší články