Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Chcete vyrábět předměty s vlastním potiskem? Spolehněte se na tamponový tisk

Reklamní předměty mají ohromnou moc. Přesně proto patří do marketingového balíčku každé šikovné firmy. Dokážou vám získat pozornost, potěšit zákazníky a rozšířit povědomí o vaší značce. Jaká technika tisku se vyplatí?

Chystáte firemní akci? Pak nezapomeňte na catering

Máte dobře fungující podnikání a šikovné zaměstnance? V takovém případě jim rozhodně musíte alespoň jednou ročně naplánovat pořádnou firemní akci.

Plešatění nebo velikost přirození aneb i muži mají své mindráky

I když se někomu může zdát, že svůj vzhled řeší hlavně ženy, i pro muže jsou věci, ze kterých na svém vzhledu nejsou zrovna nadšení. Pojďme se na ně podívat.

Půjčka pro OSVČ je dostupná také pro úplné nováčky

Nečekané výdaje umí hodně potrápit. To se samozřejmě týká nejen domácností, ale také osob samostatně výdělečně činných. Jak najít nejlepší recept?

Naučte se nakupovat na Temu a ušetřete ročně tisíce korun na slevách a promo kódech

V dnešním světě, který je zmítaný bohatou nabídkou produktů, ale zároveň rostoucími cenami, se každá koruna na bankovním účtě počítá.

Anonymní platební karta a její výhody doma i v zahraničí

Víte o tom, že existuje anonymní platební karta, na níž nenajdete údaje o své osobě? V dnešní době se takové karty stávají stále oblíbenější. Dá se s nimi platit v obchodech, vybírat z bankomatu a po ověření fungují i v zahranič

Žena, nebo muž – kdo bývá ve vztahu rafinovanější manipulátor?

Pokud tuto otázku položíte muži, odpoví žena. Když se zeptáte něžného pohlaví, odpověď bude většinou opačná. Nutno dodat, že ženy jsou v manipulaci často rafinovanější a nebojí se použít ženské zbraně.

Jak zkrotit hlad a chuť? Stačí vyšší příjem tekutin, více bílkovin a menší porce

Pronásleduje vás neustálý pocit hladu? Jaký je rozdíl mezi hladem a chutí? Jak efektivně zkrotit hlad? Poradíme, jak na to.

Kočka, kocour, koťata – vzácná a krásná plemena

Až budete vybírat domácího mazlíka, zkuste některé z těch méně obvyklých plemen.

Jak vybrat pobyt u moře s malými dětmi

Chystáte se k moři s malými dětmi a hledáte vhodné ubytování? Vybrat takové, aby vyhovovalo rodinám s těmi nejmenšími, nemusí být snadné.

Samota není osamění a nejlepší obranou je radost

Žijeme svým způsobem v podivné době. Komunikujeme převážně online. Někdo se může cítit osamělý. Jiní vyhledávají samotu. Jaký je v tom rozdíl? A proč je radost účinnou obranou?

Novější články Starší články Starší články