Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pokládka pvc podlahy v deseti krocích

Pokud se chystáte zakoupit PVC podlahovou krtinu a zvažujete možnosti její pokládky, máte dvě možnosti. Můžete využít specializované firmy, nebo se pustit do realizace pokládky svépomocí.

Při prodeji nemovitosti dávejte pozor na nekvalitní realitní kanceláře!

Zvažujete nákup nebo prodej nemovitosti prostřednictvím realitní kanceláře? V tom případě nezapomínejte na základní pravidla, abyste nenaletěli podvodníkům v oblasti realit. Cílem profesionálních prodejců nemovitostí je maximální sp

Zajímavosti, které jste nevěděli o tetování

Kdysi považované za radikální postoj proti většinové společnosti, dnes zdobí těla polovině populace. Co víme o tomto “doplňku” na těle?

Bezrámová okna, to je ničím nerušený výhled!

V dnešní době jsou stále více žádána bezrámová okna a dveře, které nenarušují výhled do přírody. Rámy, lišty a rušivé statické sloupky již nejsou trendy. Využití čirého skla je v dnešní době více než módním výstřelkem.

Mobilní dům je zajímavou ekonomickou variantou bydlení!

Pokud nemáte k dispozici velký prostor ke stavbě klasického zděného domu, ale žádáte maximální komfort, je právě stavba mobilního domu řešením vašeho problému.

Tlaková myčka nebo vysokotlaký čistič?

Pokud mluvíme o tlakové myčce, máme na mysli vysokotlaký čistič nebo též „vapku“. Tento přístroj je bezpochyby tím nejlepším pomocníkem k domu, do garáže, na chalupu nebo zahradu.

Jak vypadal poslední rok života Elvise Presleyho

Nalezneme ikoničtější postavu rock'n'rollové historie než je Elvis Presley? Odpověď je asi všem jasná.

Poutní místo U Svatého Kamene dýchá osobitou atmosférou

Na poutní místo U Svatého Kamene jsme se dostali spíše náhodou a vůbec jsme netušili, jak zajímavou památku jsme objevili.

Nově zrozená tvrz Tichá v jižních Čechách láká k návštěvě

Tvrz Tichá stojí nedaleko Rychnova nad Malší. Dříve bývala důležitým bodem v obraně naší země a prošla si složitou historií. Dnes se však dočkala doslova znovuzrození díky spolku Hrady na Malši.

Navždy druhý, ale dodnes nejmladší kosmonaut v historii

Přesně před 61 lety 6. srpna 1961 vzletěl do vesmíru German Titov, druhý v pořadí člověk, který se na oběžnou dráhu podíval. V té době mu však bylo jen 25 let a je tak stále nejmladším kosmonautem v dějinách.

Tip na aktivní dovolenou: Triglavský národní park a Bohinjské jezero

Při cestě po Slovinsku byste rozhodně neměli minout ani Triglavský národní park s Bohinjským jezerem, vodopádem na řece Savica a horou Vogel. Okouzlí vás překrásná příroda, vysoké hory a vodopád řítící se z výšky 97 m.

Novější články Starší články Starší články