Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Co je to kratom ?

Jedná se o velmi vysoký strom, jehož domovem jsou v tropické lesích Indočíny a jihovýchodní Asie. Obyvatelé těchto krajin sbírají listy z těchto stromů, suší je a nakonec melou na jemný prášek.

Aspergerův syndrom postihuje stále více lidí. Jsou proti němu bezbranní

Zdá se, jakoby se v nedávné době roztrhl pytel s lidmi, kterým byl diagnostikován Aspergerův syndrom. Kromě Grety Thunberg se k němu přihlásil také Elon Musk a další známé osobnosti.

Uvažujte o černé či šedé střešní krytině

Vybíráte novou střechu a chtěli byste něco neobvyklého? Pak přemýšlejte o černé střeše. Hodí se k moderním i tradičním stavbám a vedra se bát nemusíte.

Kraťasy jsou po roce zpátky! Jaké letos v létě obléknout?

Se zvyšujícími se hodnotami na teploměru je zapotřebí se rozloučit s džíny a kalhotami, ve kterých by nám v nadcházejícím ročním období bylo jenom pořádné horko.

Potřebujete rozvaděče? Vyberte správný druh

V elektrotechnice potřebujete celou řadu prvků, mezi nimiž nechybí ani rozvaděče a rozvodnice. Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství variant a provedení.

Nejpodivnější houby světa ovlivňující zdraví i psychiku

Každý z nás zná hřiby, lišky nebo muchomůrky, ale existují také neuvěřitelné houby, které v našich lesích sice nenajdete, ale je určitě zajímavé se o nich něco dozvědět. Lahodí totiž jen oku, jíst je určitě nedoporučujeme.

Přechodné bundy, které jsou v módě. Vyzrajte na chladné letní večery

Ráno chladno, přes den horko, v noci začínají teploty opět padat – jev, který je pro aktuální roční období tak typický. Vyzrajte na něj s přechodnými bundami, které nijak nezničí váš celkový outfit.

Реs a cestování autem. Jak na to?

I z pejska se může stát nadšený cestovatel, pokud mu páníček zajistí vhodné podmínky. Jak bezpečně přepravovat vašeho mazlíčka a co všechno byste měli mít po ruce?

Nejnavštěvovanější hrady a zámky otvírají po měsících své brány

Po dlouhých měsících se i Česká republika začíná probouzet k životu. Kromě restaurací a kaváren své brány otvírají i hrady a zámky, které se každoročně těší z velkého návalu turistů. Kam letos zamířit?

Chřestová sezona je v plném proudu! Jak tato zelenina prospívá zdraví?

Konzumace zeleniny se doporučuje v každé dietě. Důvodem je vynikající složení, kterým se jednotlivé druhy pyšní. Vezměme si třeba takový chřest - uvnitř byste našli tolik vitaminů, že to ani na prstech jedné ruky nelze spočítat.

Kolekce kožených doplňků barvy Cognac vznikla na Moravě

V módním světě se trendy neustále mění, přičemž stále více lidí preferuje kvalitní produkty, ideální vyrobené v České republice.

Novější články Starší články Starší články