Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jak při mytí rukou odstranit až 12 000 bakterií

Mytí rukou je zcela normální a běžná věc, kterou za den člověk dělá mnohokrát. Zdraví člověka to však ovlivní více, než si někteří chtějí připustit.

Poznejte "Benátky severu", malebné místo, kde se téměř zastavil čas

Nizozemské městečko Giethoorn je právem srovnáváno s proslulými italskými Benátkami, avšak kromě spletité sítě vodních kanálů nabízí svým návštěvníkům klidnou venkovskou atmosféru.

Do vesmíru poletí poprvé herci

Do vesmíru se již podívalo téměř 600 lidí. V naprosté většině se jednalo o profesionální kosmonauty. Mezi nimi však letělo i pár vesmírných turistů, kteří za výlet do kosmu platili nemalé peníze. Již brzy se však na oběžnou dr

Na co se zaměřit při expanzi e-shopu?

Úspěch na domácím trhu dává možnost e-shopu expandovat do zahraničí. Samotnou expanzi je potřebné důkladně naplánovat a uvědomit si pár důležitých faktů.

Úspěchy i pády automobilky Hummer

Hummer patří mezi značky, které se zabývaly výrobou off-roadových vozidel. V tomto případě se jedná o značku vyráběnou firmou General Motors.

Jak vybrat nejlepší životní i majetkové pojištění

Přestože si většinou ty nejhorší scénáře a nepříjemné životní situace nechceme připouštět, vždy musíme počítat s možností, že se chtě nechtě mohou přihodit. Proto nesmíme zapomínat na patřičné pojištění.

Špatná péče o ručníky jako jejich zhouba. Jak konkrétně chybujeme?

Ručníky a osušky jsou nedílnou součástí koupelen. Jelikož přichází denně do kontaktu s pokožkou, musí být dostatečně hebké a jemné na dotek. Aby se nesnížila jejich životnost, vyvarujme se častým chybám v péči o ně.

Alternativní investice středem pozornosti. Do čeho se vyplatí investovat?

Dřímá vám pod polštářem menší či větší obnos peněz, který byste nejraději do něčeho investovali dříve, než částka začne z důvodu zvyšující se inflace ztrácet na hodnotě? Za zvážení stojí alternativní investice.

Kam na dovolenou v září? Třeba na Krétu

Tedy nejenom na Krétu, v září můžete strávit dovolenou kdekoli ve Středomoří, ale my se nyní podíváme právě na tento největší a nejjižnější řecký ostrov, protože má co nabídnout všem bez ohledu na to, jakou dovolenou preferujet

Svalová horečka jako nepřítel sportovců. Co na ni platí?

Sportování vede ke spokojenějšímu i zdravějšímu životu. I když i ono s sebou nese mnoho problémů a potíží. Cestu nám může zkřížit taková svalová horečka, která nás na nějakou dobu dokáže “vyřadit z provozu”.

Muži jako oběti domácího násilí – co se děje za zavřenými dveřmi?

O domácím násilí páchaného na ženách se ví a píše hodně. Ale co týraní muži?

Novější články Starší články Starší články