Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jízda na kole prospívá zdraví

Na kole u nás jezdí každý. Jedná se nejen o způsob, jak se přemístit z jednoho místa na druhé, ale rovněž se takto dají docela dobře shazovat přebytečná kila.

Prošívané vesty jdou s podzimem ruku v ruce. Už je máte v šatníku?

Letošní podzim je velmi teplý, což hraje do karet prošívaným vestám, které se před nějakou dobou objevily na pultech obchodů v obchodních centrech. A rázem se z nich stal doslova trend! Jaké konkrétně nosit?

Adventní trhy 2022 – navštivte je i vy!

Může se to zdát předčasné, ale letošní první adventní neděle připadá na 27. listopadu a to už je doslova za rohem. Ještě nevíte kde a jaké budou letošní adventní trhy? My jsme to pro vás zjistili a přinášíme vám jejich výběr.

Alergie u psů a jak ji řešit

Alergiemi trpí téměř každý z nás a bohužel se nevyhýbají ani našim čtyřnohým mazlíčkům, psům nevyjímaje. Zvířata si s tímto problémem sama neporadí a musíme přidat pomocnou ruku. Například správně zvoleným krmením.

Jít na toaletu nebylo nikdy snadnější

Dnes už si neumíme ani představit, že zamíříme na toaletu a tam by nebyl toaletní papír či klasický splachovací záchod. Historie těchto vynálezů však ukazuje, že i takto běžné věci našich domácností daly vynálezcům pořádně za

Víme, kde seženete použitý iPhone za hubičku

Brousíte si zuby na mobil značky Apple, ale na nový zkrátka nemáte peníze? Nevadí. Kupte si ten z druhé ruky. Sice již používaný, ale v perfektním technickém stavu. A ve srovnání s tím novým skutečně za hubičku.

Jak zvládnout bez stresu vánoční úklid

Nezadržitelně se blíží čas Vánoc. Kromě pečení cukroví čeká hospodyňky i pravidelný vánoční úklid. Jak vše stihnout a nezbláznit se z toho?

Nachlazení – s lékařem týden, bez lékaře sedm dní

Nos odřený od neustálého smrkání. Uslzené oči, krk v jednom ohni. Každý má zaručenou radu, jak se máte vyléčit, ale nezabírá vlastně nic. Co s tím?

Kolik druhů vánočního cukroví se peče u vás doma?

Nejsem otrok, letos nepeču. A tak jo, ale jen to základní cukroví. Jasně, upeču vanilkové rohlíčky a linecké cukroví. Tím končím.

Jak vybírat doplňky stravy pro zdravou pleť, vlasy a nehty?

Doplňků stravy jsou plné regály v lékárnách, drogeriích i supermarketech. Je tak otázkou, po kterém sáhnout.

Milostný život patří všem, i seniorům

Sex je součástí našeho života podobně jako dýchání. Milostné pletky, ale i postelové hrátky nejsou jen pro mladé, krásné a úspěšné. Naopak. Sexualita nás provází celý život, i když už jsme dávno v důchodu.

Novější články Starší články Starší články