Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Do boje proti rakovině s třemi hlavními zásadami

Rakovina - strašák ve skříni, kterého se obává prakticky každý z nás. Pokud chcete nemoci předcházet, osvojte si několik zásad, které předejdou nejen této nebezpečné nemoci.

Ekologie jde vpřed i v módě – seznamte se s materiály, které neškodí přírodě

Ekologie je téma, které se dostává do popředí, a to nejen v běžném životě. Své místo začíná zaujímat i v módě a lidé jsou každým dnem ekologickým materiálům více a více nakloněni.

Proč je tolik vztahů nešťastných?

Koronavirus, ekonomické problémy, alkohol, drogy, domácí násilí…jsou tohle opravdu hlavní příčiny nešťastných vztahů?

Hledáte ideálního domácího mazlíčka? Vhodné plemeno kočky pro vás prozradí vaše znamení

Češi patří mezi kočkomily a za své mazlíčky dokážou utratit hotové jmění. Velkou částku vytasí z kapsy už při koupi, až se tedy rozhodnou, jaké plemeno kočičího společníka si přivedou domů.

Připravte si velikonoční zahradní párty

Začátek jara každoročně zahajuje sezonu grilovaček. I když současná situace nedovoluje pozvat na vaší velkolepou párty spousty kamarádů, užít si slavnostní atmosféru můžete i v úzkém domácím kruhu.

Karpální tunely bývají častým problémem při práci z domova

Karpální tunely - problém, který nyní sužuje nejednoho člověka pracujícího z domova. Mravenčení nebo pálení prstů se projevuje ve chvíli, kdy dlouhodobě pracujete na počítači a nedbáte na vhodné postavení ruky.

Tipy na kvalitní spánek

Spánek je pro zdravé fungování našeho těla absolutně zásadní. Během spánku se obnovují naše fyzické i psychické síly a organismus se regeneruje.

Předem daný osud podle krevní skupiny v Japonsku

Většina lidí u nás ani neví, jakou má krevní skupinu. Ovšem v Japonsku všichni krevní skupinu řeší a často rozhoduje nejen o jejich kariéře, ale také o vztazích. Existuje tu jistá krevní diskriminace.

Hezčí úsměv díky rovnátkům měly již starověké národy

Po krásném úsměvu toužili lidé od nepaměti, a tak se o hezčí úsměv pokoušeli s nejrůznějšími korekčními pomůckami už ve starověku. Rovnátka totiž nejsou výdobytkem moderní civilizace, jak si můžete myslet.

Nečekané vlastnosti a rysy zděděné po rodičích

Pokud jste přemýšleli někdy o tom, co vše jste zdědili po svých rodičích, možná budete překvapeni, že to nebyly jen rysy ve tváři, barva očí nebo umělecký talent. Někdy to mohou být i opravdu nečekané vlastnosti.

Sac Actun - největší komplex zaplavených jeskyní na světě

Největší komplex zaplavených jeskyní byl odhalen po deseti měsících intenzivní práce, pátrání, potápění a shromažďování informací. Průzkumníci objevili artefakty, které jsou stopou k tisíci let staré civilizaci.

Novější články Starší články Starší články