Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Současná personalistika je džunglí, v níž čekají šelmy na svou oběť

Každý zaměstnanec, který čas od času změnil práci, se jistě setkal se zvláštní skupinou lidí, kteří si říkají personalisté, „ejčár“ nebo lidské zdroje.

4 tipy na malebné oblasti, kde si koupit rodinný dům

Česká republika je opravdu nádherná země, která nabízí kvalitní zázemí pro bydlení.

Jste zaměstnaní u nadnárodní korporace a nezažili jste v práci šikanu? Gratulujeme.

Doba se mění, lidé ale zůstávají stejní. Jen to méně skrývají. S neustále rostoucími cenami za základní životní potřeby se z velké většiny zaměstnanců stávají predátoři, kteří přemýšlí ve stylu „buď já anebo ty“.

Povinné ručení: co vše je k němu možné pojistit?

V dnešní době existuje celá řada pojišťoven, které nabízí povinné ručení, a tak je naprosto přirozené, že se navzájem předhánějí v tom, jaké dodatkové služby vám k tomuto pojištění ještě poskytnou.

Falešní farmáři a skupování zemědělské půdy

Spekulanti se zemědělskou půdou jsou stále mazanější. Pokud nějaké pozemky vlastníte, možná vás také osloví. Zajímá vás, jak takový odkup může probíhat, a zda na něm lze vydělat?

Jak poslat cenný balík, aby dorazil k adresátovi rychle a bezpečně?

Každý z nás alespoň čas od času pošle nějaký balíček, ať už se jedná o dodání předmětu prodeje na inzerát nebo dárek pro někoho z našich blízkých.

5 kroků k tomu, abyste získali kladné vyřízení hypotéky

Jak na schválení hypotéky? Toto musíte udělat.

Larvy potemníka moučného jako potravina nového typu: Je libo křupavé červíky?

Potemník moučný, tedy jeho larvy, byly spolu s dalšími 5 druhy hmyzu uznané Evropskou unií v roce 2018 jako potravina nového typu. Ochutnat je vzbuzuje rozpaky, ale i nadšení.

Chcete si rozšířit své manažerské znalosti nad rámec vysokoškolského vzdělání a dosáhnout tak pokroku ve své kariéře? Vystudujte MBA.

Master of Business Administration (MBA) je určen nejen pro manažery, členy managementu, podnikatele, představitele neziskových organizací či veřejné správy, ale také pro všechny ostatní, kteří si touží rozšířit své znalosti.

Hledáte poskytovatele kvalitního studia zaměřeného na manažerskou praxi? Master of Business Administration (MBA) může být tou správnou volbou.

Business Institut se řadí od roku 2009 mezi prověřené poskytovatele manažerského vzdělávání. Zakládá si na špičkové kvalitě týmu 180 lektorů, na preciznosti a kvalitě výuky, která je orientována na využití poznatků v praxi.

Novější články Starší články Starší články