Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Koronakrize pokračuje a Češi začínají šetřit. Někteří zvažují půjčky a ruší dovolené

Krize související s novým typem koronaviru není ani zdaleka zažehnána. Z aktuálních statistik navíc vyplývá, že jsme na ni nebyli dost dobře připravení.

Nepodceňujte péči o okapy: Jejich ucpání může přinést nepříjemné důsledky

Okapy potřebují pravidelnou údržbu a péči, jinak hrozí jejich poškození nebo zničení. Následky tedy nemusí být jen nepříjemné, ale i nákladné. Jak se jim vyvarovat?

Pays by Global Payments není jen platební brána. Co vše nabízí?

Zjistěte, jaká řešení nabízí systém Pays by Global Payments pro firmy i drobné živnostníky.

Luxusní bydlení v klidné části Prahy s volnočasovými aktivitami na dosah

V hlavním městě vzniká unikátní developerský projekt s názvem Villa Střížkovská.

Jak vydělat peníze na internetu bez investic?

Internet nám nabízí nepřeberné množství příležitostí, informací i zkušeností druhých, které můžeme využít ve svůj prospěch. Mnoho lidí na něm vydělává pěkné peníze a zdá se, že se u toho ani příliš mnoho nenadřou.

Jak zařídit dětský pokoj pro školáka? Nechte si poradit!

Děti školou povinné samozřejmě mají své nároky. Ve svém pokoji se učí, ale také se věnují svým zálibám a odpočinku. Veškeré jejich aktivity se zkrátka odehrávají v jedné místnosti. A ta jim proto musí být dobře přizpůsobena.

Vyplatí se vám pojištění odpovědnosti zaměstnance?

Nehoda se může stát kdykoliv, například když jste v práci. Rozbijete drahý stroj, upustíte tiskárnu při přenášení, polijete notebook. Pokud nemáte pojištění odpovědnosti zaměstnance, máte docela velký průšvih.

Chcete se naučit hrát oblíbené písničky na kytaru? Zvládnete to i doma!

Hudba přináší radost, úlevu od starostí a povznáší mysl. Nejen ta interpretovaná. Většina lidí si ráda zazpívá u táboráku, na oslavě nebo i doma. A mnozí ovládají i hru na některý hudební nástroj. Další by zase chtěli hrát, a

Ceny uranu vystřelily kvůli Koronaviru nahoru, v celé Evropské Unii se však už netěží

Před třemi lety zavřela Česká republika poslední uranový důl Rožná, nacházející se na Vysočině u obce Dolní Rožínka. Od té doby se u nás netěží a vydělávají jiné země. Zásoby uranu však stále máme a naše země je v této

Pracovní portál vám najde práci rychle a v místě vašeho bydliště

Marně sháníte už několik měsíců nové zaměstnání? Neztrácejte čas a energii procházením jednotlivých inzerátů na různých portálech. Zaměřte se pouze na jeden, kde najdete všechny nabídky práce pěkně pohromadě..

Novější články Starší články Starší články