Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Jak začít hrát v online casinu?

Svoji představu casina získala většina z nás pravděpodobně z filmů o Jamesi Bondovi. Pravda je ale taková, že v dnešní době mnohem více hráčů využívá spíše možnost hraní online, než aby oblékala svůj nejlepší oblek a vyrážel

Hypotéka: co banky chtějí od žadatelů-zaměstnanců vědět?

Koupit si nemovitost není jen tak. Jelikož mnohým nedřímají v kapse miliony, musí se nejdříve sjednat úvěr. Banky jsou však opatrné, zejména při současném stavu ekonomiky. Co kontrolují například u zaměstnanců?

Práce z domu lidem příliš nevyhovuje, ukázal průzkum

I když se nyní prakticky všichni vrací do kanceláří umístěných v sídlech společnosti, ještě donedávna většina zaměstnanců pracovala z domova. Jak nový způsob práce vyhovoval Čechům, ukázal nedávný průzkum.

Byznys s chudobou v Česku nadále kvete bez omezení

V Česku je podle údajů Exekutorské komory v současné době 4,3 milionu aktivních exekucí, a na jednoho zadluženého člověka tak připadá více než jedna exekuce.

O chaty a chalupy na prodej je letos velký zájem. Mít vlastní rekreační objekt se vyplatí!

Chataření a chalupaření patří v České republice mezi oblíbené způsoby trávení volného času.

Bydlení jako luxus

Koupit si dnes vlastní bydlení není zrovna levnou záležitostí a většina lidí se musí spolehnout na hypotéku.

Jak si poradit s prodejem nebo koupí bytu či domu? Pomůže realitní kancelář nejen pro Prahu 5

Potřebujete prodat, nebo pronajmout byt či dům, ale nevíte, jak máte postupovat? V takovém případě vám může pomoci následující návod, který vás nasměruje na spolupráci s profesionály v oboru prodeje a pronájmu nemovitostí.

Co dělají úspěšní předtím, než se dají do práce? Osvojte si jejich zvyky

Kdo by se nechtěl stát úspěšným, bohatým a šťastným člověkem! Aby k naplnění této vize došlo, osvojte si zvyky či návyky těch, kteří jsou o krok před vámi a kteří se z naplnění daného snu těší každé ráno po probuzení.

Největší rodinné firmy v České republice - znáte je?

Nejen Spojené státy americké se mohou chlubit velkým množstvím gigantických společností, jež mají základ v rodině. I u nás najdeme rodinné firmy, které přežily i dobu pandemickou, jež se s nimi nepárala.

Německo se pomalu stává supervelmocí

Diplomacie našich západních sousedů je velmi nenápadná, taktická a hodně myslí do budoucna. A tak, aniž bychom si toho všimli, Německo se dnes stalo pánem Evropy a síla jeho diplomacie její rámec už přesahuje.

Novější články Starší články Starší články