Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Kariéra v Německu: Příležitosti pro Čechy

Objevte výhody práce v Německu pro české občany.

Plánujete firemní teambuilding? Spolehněte se na Hotel Resort Equitana

Pravidelné zážitkové akce jsou nepostradatelnou součástí stmelování kolektivu. Chcete-li ve svých podřízených budovat loajalitu a vzájemnou podporu, musíte jim dopřát něco víc než jen neustálou práci.

Napadli mapy.cz hackeři? Místa v Rusku mají podivné názvy

Uživatelé serveru mapy.cz se setkávají s podivnými názvy míst v ruské části map. Například některé zastávky autobusů, místní úřady, kostely nebo třeba kavárny mají často nesmyslné a protiruské názvy.

I české e-shopy se přichystaly na Černý pátek. Notino je mezi nimi

Černý pátek je obrovská mezinárodní nákupní akce, která představuje pomyslný začátek vánoční sezóny. Pokud tedy patříte mezi lovce výhodných nákupů, potom je pro vás šílenství v podobě Black Friday jako stvořené.

Množení psů je bohužel pořád černý byznys

Přestože se do útulků stále dostávají nechtění pejsci, a to v tom lepším případě, stále se najdou lidé, kteří si na množení psů zakládají celkem solidní byznys. To, že psi pak končí v útulcích, na ulicích, nebo ještě hůř,

Chcete prodat vlastní les? Víme, jak najdete nejvyšší možnou nabídku

Vlastnictví lesa je opravdová řehole. Neznalí jedinci si představují pouze příjemné procházky ve vlastním kousku přírody, ale pravda je trochu jinde.

1 000 000 Kč za metr čtvereční? I toto je realita ve Švýcarsku

Švýcarsko, země bohatá na nádhernou přírodu, vysokou životní úroveň a stabilní ekonomiku. Díky všem těmto faktorům se stává stále atraktivnějším cílem pro ty, kteří uvažují o nákupu nemovitosti v zemi.

PREVENT je praktický a spolehlivý koordinátor BOZP a PO

Zaměstnavatel má spoustu zákonných povinností, přičemž jednou z nich je i pravidelné zařizování BOZP školení a školení PO pro všechny pracovníky.

Postihla vás nákupní horečka? Víme, kde ji v Brně uhasíte

Pomalu, ale jistě se blíží čas vánočních nákupů, ovšem Vánoce nemusí být tím jediným důvodem, proč vyrazit do nákupního centra. Ať už chcete potěšit sebe, své blízké nebo si třeba pořídit něco pěkného do domácnosti, vydej

Jak ušetřit v domácnosti?

Jste nuceni šetřit? Nejste sami. Vysoká míra inflace k úsporám nutí spoustu rodin. Zatímco ceny potravin, pohonných hmot a základních životních potřeb stále rostou, příjmy většiny lidí zůstávají stejné.

Novější články Starší články Starší články