Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Dřevěné ploty a další prvky na zahradu na míru

Jako majitel rodinného domku, který jsem si nedávnou pořídil, jsem musel přemýšlet o tom, jakým způsobem vyřeším jeho oplocení.

FINEP stále nabízí nové byty v Praze

Nedostatek bytů je v hlavním městě problémem již několik let. Developeři se však snaží situaci změnit. Společnost FINEP, jeden z TOP developerů, představuje širokou nabídku volných bytů v 6 projektech různě po území Prahy.

Ranní rituály pro úspěšnější a produktivnější život

Řada lidí dělá jednu zásadní chybu ihned po probuzení, a sice spouští sociální sítě a projíždí, co se v životech přátel či hvězd za poslední hodiny událo. Tím se však neladíme na produktivní a úspěšnou vlnu nového dne.

Nenechte si ujet vlak! Obchodování s CFD kontrakty na eToro je skvělou investiční příležitostí

Chcete žít spokojeně a bez starostí? Patří mezi vaše priority dostatek prostředků pro plnohodnotný život? Neradi si odříkáte nejrůznější radosti a kvalitní zázemí považujete za jednu z nejdůležitějších věcí?

Vlastní bydlení v metropoli? V rámci projektu Byty u parku splněný sen!

V centru dění a s pracovními příležitostmi na dosah? Vybrat správnou lokalitu pro bydlení v Praze je těžké, ale jsou místa v metropoli, která jsou výjimečná dostupností, infrastrukturou i okolím.

Tvorba eshopu na míru přináší více zákazníků

Jestliže na trhu chcete uspět a prodávat co nejvíce svých produktů, je nepochybně žádoucí mít vlastní internetový obchod. Ideální je, necháte-li si vytvořit eshop na míru od profesionálů.

Elon Musk už není nejbohatším člověkem světa. Souboj velikánů pokračuje

Žebříček nejbohatších lidí světa se letos mění jako na běžícím pásu. Zatímco v jeden moment si Elon Musk, zakladatel Tesly a také společnosti SpaceX, připisuje prvenství, v druhém okamžiku ho zase přebíjí Jeff Bezos.

Produkty vyrobené ze sloního trusu představují výdělečný byznys

Sloní trus není jen skvělým hnojivem, ale dá se z něj vyrábět také řada zajímavých věcí.

Jak na bezpečný nákup kryptoměny

Zájem o kryptoměny velmi rychle roste. Pokud také přemýšlíte nad tímto typem investice, nabízí se otázka, jak kryptoměnu bezpečně koupit. Přece jen to není levná záležitost.

Slováci zchudli, už jsou nejbídnější zemí Visegrádu, Euro jim nepomohlo

Ještě nedávno nás Slováci dotahovali, co se životní úrovně týče. Už se zdálo, že nás brzy předhoní, data z roku 2020 je však vrací na startovní čáru.

Novější články Starší články Starší články