Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Požádejte o zvýšení platu chytře a uspějte

Požádat svého zaměstnavatele o zvýšení platu není nikdy snadné. Proto je vhodné umět se zeptat ve správný čas a správným způsobem. Zjistěte, jak si zvýšit šance při žádosti o vyšší plat a jak se na rozhovor připravit.

Je dnes vůbec možné se vyhnout používání Google?

Ať už používáte mobilní telefon, tablet, nebo stolní počítač, zpravidla se nevyhnete, speciálně u mobilů, používání Google služeb. Kdo by rád zkusil i něco jiného, než je Google, má překvapivě spoustu plnohodnotných variant.

Půjčka, hypotéka a zpětný odkup nemovitosti – jak spolu souvisí?

Na trhu financí je poměrně dobře známá půjčka.

Společnost Pfizer může být zajímavou investiční příležitostí

Vypadá to na konec boje s koronavirem. Důvodem je vynalezená vakcína, kterou se nyní nechává očkovat několik desítek tisíc lidí. Mnohé státy vsadily společnost Pfizer a firma se tak stává zajímavou příležitostí.

Darujte jízdu Teslou!

Přemýšlíte, jaký dárek na poslední chvíli věnovat svému muži, příteli, bratrovi, tatínkovi nebo jen svému známému?

Chytré používání kreditní karty může přinést mnoho výhod

Kreditní karty se staly běžnou součástí našich životů. Ne každý však ví, jak s nimi správně zacházet, nebo dokonce jak chytře čerpat všechny jejich benefity. Pojďte s námi zjistit, jak může být kreditní karta prospěšná!

Investiční zlaté slitky a mince dokáží ochránit úspory i během krize

Chcete si zajistit dostatečné finanční rezervy na zasloužený důchod i pro případ ztráty příjmů nebo jiné nečekané situace?

PSČloto je nová loterie online a naprosto zdarma

Pro všechny milovníky drobného hazardu máme velmi dobrou zprávu. Spouští se totiž nová loterie, kterou můžete hrát zcela bez poplatků!

Kdy je zapotřebí izolace zdiva?

Máte doma problémy s plísněmi? I v letních měsících je uvnitř vlhký a těžký vzduch, ačkoliv větráte? Na omítce svého domu si všímáte vlhkostních map? Pak je nejvyšší čas, abyste se začali zajímat o izolaci zdiva.

Hypotéka během 4 týdnů? Je to možné!

Vybrat si nové bydlení není jako zajít si do obchodu pro housky. Je potřeba se pečlivě připravit a věnovat dost času přípravě.

Novější články Starší články Starší články