Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Také už netrpělivě vyhlížíte Black Friday 2023?

Nevycházíte s penězi? Možná jen neumíte správně nakupovat. Peníze vám ušetří slevové akce, kupóny, kódy a samozřejmě mnohými velmi očekávaný svátek slev Black Friday.

Sklady k pronájmu: Poptávka je vysoká

Kvalitní nájemní smlouva je nejdůležitějším krokem ze všech. Zajistí se tak klid, spokojenost a jistota obou stran – tedy pronajímatele a nájemce. Každá smlouva musí být velmi dobře sepsaná a prověřená právníky.

Pozor na podvodné nabídky práce z domu

Asi každý, kdo se někdy pídil po práci z domova, narazil i na inzeráty, které lze označit za podvodné. V poslední době se s nimi roztrhl pytel, tak buďte obezřetní.

Finanční služby pro sportovce. Co je americká hypotéka?

Sportovci sice mohou vydělávat velké peníze, než se ale probojují na prestižní pozici, stojí to mnoho peněz, času a není zde jistota, jestli bude člověk natolik úspěšný. Aby měl cestu na vrchol snazší, nabízí se různé výhody.

Stavebniny Plzeň jsou připraveny na kutilskou sezónu

Kutilská sezóna je tady. S teplejšími dny se čeští kutilové opět pouštějí do prací kolem domu či na zahradě. Bez sortimentu stavebnin by to nebylo možné.

Rodinný dům na klíč je ideální způsob, jak si dopřát vlastní bydlení na míru

Jen těžko bychom našli rodinu, která netouží po vlastním rodinném domě. Soukromí a krásná zahrada v každém ohledu předčí život v panelovém bytě.

Není lékárna jako lékárna

Právě v těchto dnech to bude rok, kdy se v Praze na Kačerově otevřela nová, soukromá lékárna Life. Jak se vede lékárně vracející se k hodnotám apatyky v moderním pojetí?

Trápíte se s marketingovými texty? Známe snadné řešení

Každý online projekt potřebuje údernou a lákavou prezentaci. Jedině tak si ve virtuálním světě plném konkurence zajistíte požadované zisky.

Chcete zvýšit zisky své firmy? Pak musíte mít moderní webovky

Vítejte ve dvacátém prvním století, které s sebou přináší ohromně rychlou digitalizaci podnikání. Ať už jste bankéř, programátor, copywriter, truhlář, stavitel, nebo vás baví spíše převoz strojů, neobejdete se bez účinné onlin

Využijte výrobu kalendáře na maximum. Propojte vše s onlinem

Také občas přemýšlíte, kolikátého dneska vlastně je? Nejste sami. V té chvíli nezbývá nic jiného než rychle kouknout do kalendáře. Tyto tiskoviny zkrátka používáme dnes a denně. Kromě toho, že jsou praktické, fungují skvěle tak

Novější články Starší články Starší články