Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Dunajská princezna Budapešť

Budapešť je ideálním místem pro strávení prodlouženého víkendu. Splňuje kritéria evropské metropole a poskytované služby vás překvapí svou kvalitou. Zejména milovníci termálních pramenů si zde přijdou na své.

O atraktivní byty v Malešickém háji je zájem. Zbývají poslední dva

Chcete si užívat si jedinečnou atmosféru metropole a mít přitom všechny příležitosti na dosah ruky? Nejste v tom sami, podobně sní spousta lidí. Mnozí již však snění přetavili v realitu.

Hrad Louzek strážící zemskou stezku z Budějovic do Rakous

Vydáte-li se až k jižní hranici naší země, můžete navštívit zříceninu velmi zajímavého hradu, jenž byl původně vystaven jako strážní hrad na linecké obchodní cestě. Dnes jsou z něj sice jen zříceniny, ale velmi působivé.

Mexické putování po Yucatánu

Co vše se dá zažít a vidět v Mexiku v průběhu necelých dvou týdnů? Bez cestovní kanceláře a pouze na vlastní pěst jsme se vydali poznávat mexický poloostrov Yucatán.

Gotický hrad Sokolčí s padělanou listinou Voka z Rožmberka

Dnes vám představíme hrad, který kromě pánů z Velešína patřil i Rožmberkům a evokuje v nás romantické představy o sídle schovaném v hlubokých lesích.

Branišovský les opředený tajemstvím i děsivými historkami

U Českých Budějovic leží tajemné místo opředené řadou děsuplných historek, které straší i některé místní obyvatele.

Budeč – Místo s mimořádnou energií a půdorysem ve tvaru srdce

Znáte místo, kde stojí nejstarší rotunda v Čechách, a které je známo pro své mimořádné energetické působení? Víte, kde keltští druidové získávali znalosti o přírodě? Pojďte se s námi vypravit na místo původního přemyslovsk

Proč si lidé stále častěji pořizují elektrokola?

V posledních letech zažil svět cyklistiky ohromný boom, a to díky elektrokolům. Jaké jsou nejčastější důvody k jejich koupi a proč na ně jejich majitelé nedají dopustit?

4 tipy na výlety ve Vysokých Tatrách

Milujete horskou turistiku a chystáte se letos do Vysokých Tater? Nebo zatím teprve vymýšlíte, kam vaše kroky povedou? Máme pro vás čtyři tipy na místa ve Vysokých Tatrách, která byste neměli vynechat.

Probuďte svůj organismus po dlouhé zimě díky příjemné lázeňské péči

Jaro se pomalu hlásí o své slovo a přináší s sebou teplejší dny, více slunečního svitu a probuzení našeho organismu po dlouhé zimě. Právě v současné chvíli se mnoho párů, rodin i skupin přátel těší na kratší dovolenou, díky

Novější články Starší články Starší články