Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Silná baterka se hodí doma i na chatě

Občas si na něco pořádně posvítit, to je téma, které se probírá ve společnosti dnes a denně. Pokud máme po ruce osvětlení, které je praktické, lehké a dostatečně výkonné, je hned o jednu velkou starost v domácnosti méně.

Zimní dovolená v Alpách? Správná volba!

Alpy jsou pro lyžaře sázkou na jistotu. Lákají je perfektně upravené sjezdovky i běžkařské trati.

Potřebujete krátkodobý pronájem auta? Kdy se vyplatí?

Chcete si auto půjčit, ale bojíte se vysoké ceny? Rozptýlíme vaše obavy.

Villa dʼEste – oáza v záplavě pinií i největší vodní zahrada Evropy

Pár kilometrů od Říma se v kopcovité vesničce Tivoli nachází jedinečná renesanční stavba Villa dʼEste. Jezírka, tůně, fontány a gejzíry vás okouzlí svou důmyslností a všudypřítomným poklidem.

Rok šlechtických slavností hostí Český Krumlov

Každý rok věnuje Národní památkový ústav pozornost jednomu z významných šlechtických rodů, který je pak představován v různých kulturních projektech po celé České republice.

Objevujte krásy Nových Hradů a jejich okolí

Nové Hrady je obec v nejjižnějším cípu jižních Čech a právem je nazývána bránou do Novohradských hor. I když se nejedná o velké město, nabízí spoustu zajímavých míst a kulturních památek, které stojí za pozornost.

TOP 4 místa, kam ještě letos vycestovat

Kam cestovat v roce 2022? To jsou otázky, které si všichni kladou, protože mezinárodní cestování opět ožívá. Výběr míst sahá od nejmodernějších městských metropolí přes zasněné karibské ostrovy až po africké destinace.

Nevšední africká exotika – Keňa, Zanzibar, Seychely

Přemýšlíte, kam vyrazit na exotickou dovolenou? Vyberte si u CK Blue Style jednu z afrických lokalit, prožijte jedinečná dobrodružství a vraťte se domů s nezapomenutelnými zážitky!

Nejdelší zipline najdete ve Sport areálu Klíny

V blízkosti Litvínova, kousek od hranic s Německem, se nachází pro mnoho lidí neznámý Sport areál Klíny. Kdo tento kout Krušných hor nezná, měl by to napravit. Nachází se zde jeden z nejdelších zipline na světě.

Dovolená ve Španělsku? Nebudete litovat!

Španělsko je krásná země, o tom není pochyb. Proto také každoročně láká statisíce turistů z celého světa. A vy můžete být mezi nimi.

Novější články Starší články Starší články