Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Zámek Veltrusy: Navštivte zákoutí netradičního zámeckého parku

Veltruský zámek nadchne nejen svými interiéry, ale i rozlehlým zámeckým parkem. Ten nabízí svým návštěvníkům stezky křižující areál od jedné zajímavosti k druhé. Prozkoumejte romantická zákoutí parku, nebudete litovat.

Kyjev stále drží alespoň část všech ukrajinských oblastí

Mnozí vědí, že Ukrajina se formálně dělí na 25 oblastí, které mají určitou samosprávu a svá hlavní města. I když se teď o napadení Ukrajiny hodně mluví, málokdo si uvědomuje, že neexistuje ukrajinská oblast, která by alespoň z m

Vendryně nabízí romantické procházky i focení s karakalem

Slezské Beskydy nabízí také spoustu krásných míst k navštívení. Jedním z tipů na výlet je určitě i obec Vendryně. Zde najdeme například minizoo nebo takzvané vápenky.

Vlajky Sovětského svazu zaplavily jižní Ukrajinu

Včera probíhaly oslavy Dne vítězství v některých zemích na východ od nás, kdežto v České republice jsme jej slavili už o den dříve. Na sovětské vlajky se tu už zapomnělo, vystřídaly dokonce i v Praze moderní americké.

Obrův chodník láká k procházce návštěvníky Irska

Kdo jede do Irska a chce spatřit místní unikáty, neměl by minout tzv. obrův chodník.

Staňte se mnichem či jeptiškou a vyzkoušejte si, jak se žilo v klášterech

V Českém Krumlově jsme si tentokrát vyzkoušeli jednu z expozic na vlastní kůži a objevili taje knihtisku, klášterní apatyky i alchymistické dílny.

3 nejatraktivnější místa na světě. Učaruje vám Holandsko nebo Čína?

Plánování letní dovolené je na stole v mnoha českých rodinách. Pokud se letos nespokojíte s Mácháčem, co navštívit některé z nejatraktivnějších míst na světě? Nabízí se nejen čínské hory Tianzi.

Užijte si prodloužený víkend plný relaxace v lázních

V posledních několika měsících výrazně vzrostl zájem o wellness pobyty, protože spousta lidí si uvědomuje, že i organismus potřebuje regeneraci a odpočinek.

Na co se letos podívat v Českém Krumlově

Český Krumlov je nejnavštěvovanější město jižních Čech, v němž se jako stuha klikatí řeka Vltava. Je oblíbené turisty i vodáky a nabízí spoustu kulturních zážitků.

5 rozhleden v jižních Čechách, které stojí za návštěvu

Milujete pohled do krajiny z vysokých míst a navštívíte každou rozhlednu, kterou potkáte? Pokud vaše kroky povedou na jih Čech, máme pro vás tip na pět rozhleden, z nichž je okouzlující výhled a rozhodně stojí za námahu na ně vyšlap

Novější články Starší články Starší články