Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Brad Pitt a Jennifer Aniston. / foto: Shutterstock

Brad Pitt se chystá do důchodu

Zdá se, že 45letý herec Brad Pitt uvažuje o odchodu do důchodu. Má pocit, že vlastně všeho, čeho chtěl v kariéře dosáhnout, už docílil. Také si připouští, že stárne a má pocit, že pro starší herce moc zajímavých rolí není.

"Mám pocit, že hraní je pro mladší muže. Pro starší lidi tolik lákavých rolí není a stárneme všichni. Mám ale za to, že co jsem chtěl, to se mi podařilo. Měl jsem svou chvilku na výsluní a to je osvobozující pocit. Samozřejmě mám ještě své herecké ambice. Ty si ale napřed splním, a pak o nich budu mluvit," říká Brad Pitt.

Brad a jeho o jedenáct let mladší vyvolená Angelina Jolie mají domy ve Francii, v Kalifornii i v New Orleans. Podle serveru Female First berou svých šest dětí všude po světě, kdekoliv filmují, a Brad je přesvědčen o tom, že to dětem prospívá.

"Každé místo je svým způsobem zajímavé, každé má svou vlastní atmosféru a něco nabízí. Člověk si z toho něco může vzítů. A já si myslím, že děti si z toho něco berou," říká Pitt.

"Mají pohled na svět, na který jsme velmi hrdí. V našem životě je klid. Jsme pár dní tady, pár dní v Provence, a docela nám to jde. Děláme si na rodinu čas. Ticho u nás sice není, ale nám se ten chaos líbí," dodává spokojeně Brad.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 45