Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Banderas / foto: Metro Goldwyn Mayer

Banderas se chce stát ženou

Možná závidí Melu Gibsonovi roli ve filmu Po čem ženy touží, možná pro to má velmi dobrý důvod. Každopádně, pohledný herec Antonio Banderas chce být ženou. Stačilo by mu to prý i na 24 hodin.

Hollywoodský herec si je jistý, že pár hodin v ženské kůži by mu pomohlo lépe poznat opačné pohlaví. „Chtěl bych být ženou, aspoň to zkusit. Možná bych tak lépe ženám rozuměl,“ uvedl na tiskové konferenci v bulharské metropoli Sofii, kde společně s Morganem Freemanem a režisérkou Mimi Leder natáčí film The Code.

 

„Ale nevím, v kůži jaké ženy bych chtěl být,“ doplnil Španěl. Řadu lidí by v téhle souvislosti nejspíš napadlo jméno jeho ženy a taktéž herečky Melanie Griffith, ale to Banderas ani nezmínil. „Možná v kůži Mimi, už proto, abych pochopil, co se jí honí hlavou,“ zavtipkoval na adresu režisérky nového snímku.

 

To Freeman na téma výměny rolí neskočil. „Nechtěl bych se s nikým prohodit, mám svých problémů dost,“ odvětil populární černošský herec. The Code, který zatím nemá český název, se s oběma hvězdami v hlavních rolích lupičů objeví v kinech na podzim příštího roku.

Líbil by se vám Antonio Banderas jako žena?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 50