Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

Rytmus: rok 2011 chci ovládnout

Král hiphopové scény útočí na příznivce taneční hudby.

Stal se králem česko-slovenské hiphopové scény. Ale ta už mu začala být těsná. Rytmus si proto stanovil nový cíl dobýt kluby s tanečně naladěnou deskou. Album „Najlepší spevák na svete“ představí nový směr, kterým se raper vydává. Rytmus, v současnosti známý také jako kontroverzní porotce pořadu Česko Slovenská SuperStar, zamíří s novým materiálem do pražského klubu SaSaZu, kde 6. května pokřtí desku „Najlepší spevák na svete“.


Exkluzivní a jediný křest nové desky bude zároveň příležitostí přesvědčit se o talentu Rytmuse jako hudebníka. Ze škatulky raper se totiž vymaňuje a můžeme o něm hovořit jako o zpěvákovi, autorovi řízných ironických textů i talentovaném beatboxerovi a breakdancerovi, jak ostatně můžete vidět i v čerstvě vydaném klipu ke kontroverzní skladbě „Jebe“. Předprodej vstupenek startuje tento týden v síti TicketPortal s počáteční výhodnou cenou 199 korun.

 

 

Detaily o tom, jaká budoucí deska bude, koho Rytmus pozval na natáčení, však zatím slovenský hudebník vypouštět nebude. „Nechci nic přibližovat, protože lidé vůbec nevědí, co mají čekat. Chci dosáhnout momentu překvapení,“ nechal se slyšet Rytmus před časem. O zájmu fanoušků svědčí to, že jen během několika dnů dosáhla párvteřinová ukázka Rytmusova videoklipu více než stotisícové sledovanosti. „Rok 2011 chci znovu ovládnout, cítím se silný, zdravý, plný elánu a energie. Jdu si za svým a dělám si to, co mě baví. Vychutnávám si svobodně své emoce,“ uzavírá Rytmus.


Najlepší spevák hledá nejlepší zpěváky
Rytmuse jeho fanoušci vídají nejnověji také v pořadu Česko Slovenská SuperStar, kde jeho komentáře patří jednoznačně k důvodům, proč by vám další díl pořadu neměl uniknout. V kontextu nové desky je zároveň zajímavé vnímat, jak Rytmus přistupuje k ostatním žánrům, se kterými se v pořadu setkává.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 14