Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto:

Tajemství Holiday on Ice

Mysery, nové představení lední revue Holiday on Ice, zavede diváky do světa kouzel, záhad a hrůzy.

magazin.cz
Představení, které začíná návštěvou na tajuplném východě, včleňuje do propracované krasobruslařské výpravné revue a neznáma.

Unikátní nová scéna je dílem cenami ověnčeného návrháře Barta Clementa, kostýmy navrhl francouzský návrhář Edward Piekny a show zrežíroval Anthony Van Laasta.

Výlet plný překvapení a dobrodružství
Jednotlivými scénami představení provádí publikum cikánská kartářka, která nejprve přednese pomalou a smyslnou verzi klasiky Barryho Manilowa Could it be Magic pro ženský vokál v doprovodu houslí.

Na ledě se objeví obrovská kniha pohádek, a prostřednictvím iluze si kartářka vymění místo s Alenkou v říši divů Lewise Carrolla. Známý příběh, zhudebněný do rytmu swingu, sleduje Alenčina  dobrodružství se všemi ztřeštěnými postavami včetně bílého králíka, šíleného kloboučníka a srdcové královny.

magazin.cz
Slavná hudba Saint-Saensova Dance Macabre ožívá v odvážném čísle s temnými kostýmy a špetkou bizarnosti. Hypnotica obsahuje ohromující letecký výstup v rytmu hudby skupiny The Afro Celt Sound System.

Kouzelná všehochuť, zasazená do prostředí americké vysoké školy, obsahuje jako hlavní prvek trojrozměrný školní autobus a celou řadu klasických písní.

Druhé jednání začíná návštěvou zvěrokruhu planet, úsměvnou poctou astrologickým znamením, s montáží různých písní a kostýmů od krásných po absurdní. Následující procházka parkem připravuje scénu pro romantické setkání.

magazin.cz
Kartářka se vrací do živého tanečního čísla v rytmu maďarské rapsodie. Vizuálně okouzlující návštěva středu země je výletem do nadpřirozené říše vil a skřítků….

Holiday On Ice, 14. - 17. 2. 2008, Sazka Arena Praha,
Vstuenky se pohybují v cenovém rozmezí 350 - 1100 Kč, zakoupíte na www.sazkaticket.cz, nebo v prodejním místě Ticketpro, Rytířská 12, Praha 1

Už jste viděli nějaké představení Holiday On Ice?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 10