Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky Kultura:

Začtěte se do hororu! Máme pro vás pár tipů na knihy, z nichž vás bude mrazit

Pokud patříte ke čtenářům, kteří tu a tam sáhnou po hororové tématice, jistě víte, že dobrých hororů na knižním trhu moc není. Naštěstí se to v poslední době zlepšuje, a tak pro vás máme pár tipů na knihy, které byste neměli

3 tipy na podzimní čtení

Došlo vám čtení a váš noční stolek zeje prázdnotou? Podzimní počasí láká k tomu, abychom si zalezli pod deku, zapálili svíčku a vydali se na dobrodružství prostřednictvím krásných knih.

Top 5 knih, které stojí za to přečíst

Máte chuť číst, ale nevíte, kde najít knihu, která by vás zaujala? Ono se to nezdá, ale může chvíli trvat, než najdete knihy, které stojí za přečtení. Proto jsme pro vás sestavili tento seznam, kde si jistě vyberete.

Proč číst "tlusté" knihy a které byste neměli minout

Knížka o 500 a více stranách v mnohých čtenářích vzbuzuje respekt, ale zároveň láká k přečtení. Kterým knihám dáváte přednost? A víte, proč se vyplatí číst ty "tlusté"?

Jak vypadal poslední rok života Elvise Presleyho

Nalezneme ikoničtější postavu rock'n'rollové historie než je Elvis Presley? Odpověď je asi všem jasná.

Red Hot Chili Peppers: Zajímavosti, které jste o slavné kapele nevěděli

Red Hot Chili Peppers jsou rozhodně jednou z nejznámějších rockových kapel vůbec. Původem z USA, konkrétně z Kalifornie, kde všichni členové vyrůstali a první členové spolu chodili do školy. Co jste o kapele pravděpodobně nevěděli?

Skvělé letní čtení k moři i na chalupu

Chystáte se na dovolenou nebo spolu s horkým letním počasím hledáte odlehčené čtení k vodě? Na léto se skvěle hodí ženské romány plné romantiky, vůně moře nebo humoru. Přesně takové jsou i naše dnešní tipy na čtení.

Slavnosti pětilisté růže Český Krumlov 2022

Český Krumlov má pro místní i pro turisty v průběhu roku nachystáno plno krásných kulturních akcí. Slavnosti pětilisté růže ale patří mezi největší, nejkrásnější a oprávněně i mezi nejoblíbenější.

Hudebně-švestkový festival Trnkobraní se vrací a oznamuje kompletní line-up s kapelami Chinaski, Rybičky 48, Tři sestry a dalšími

Kompletní line-up letošního 53. ročníku oznamuje hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní, který se koná v pátek a sobotu 19. a 20. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína.

Putovní festival Hrady CZ je zpět v plné síle a oznamuje kompletní program pro osm zastávek v čele s kapelami Rybičky 48 a Chinaski

Na všech osmi zastávkách festivalu Hrady CZ vystoupí kromě kapely Rybičky 48 také Chinaski, Divokej Bill, Mirai, Mig 21, Pokáč, Anna K. a další interpreti a kapely.

Novější články Starší články Starší články