Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky Kultura:

Dárek, který potěší každého knihomola.

Každého z nás napadne samozřejmě v první řadě kniha, to je jasné. Ale nejen knihou knihomola nadchnete. Mám pro vás několik tipů na ty správné knihomolské dárky a nezbytnosti.

Nešvar, který nám kazí požitek z četby

A tím nešvarem jsou špatné překlady, chyby v textu, hrubky, překlepy. Před lety čtenář našel občas nějakou tu chybičku, kterou dokázal samozřejmě odpustit, ale dnes knihu bez chyb najde jen velice těžko.

Ochlaďte se v parném létě četbou mrazivých thrillerů

Léto je v plném proudu, sluníčko září, centra měst jsou rozpálená. Co takhle se zchladit četbou mrazivé literatury?

Knihy výhodně aneb Jak si zařídit levně domácí knihovnu

Počet knih vydaných každoročně v češtině je kolem 18 000. Další se i u nás prodávají v jiných jazycích. Tak obrovské množství knih asi do své domácí knihovny nadáte. Ale koupit si ročně alespoň 100 nejlepších, to je reálné.

Splňte si sen a otevřete si vlastní restauraci

Chcete si otevřít vlastní restauraci a nevíte, jak začít? Inspirujte se kroky, které vás dovedou ke splnění vašeho snu.

Roztočte to na Točníku s kapelou Kryštof!

Víkendový festival Hrady CZ nabídne přehlídku těch nejlepších kapel české i slovenské hudební scény. Jako první přivátá své návštěvníky již tento pátek hrad Točník.

Festival Hrady CZ startuje jubilejní 15.ročník

Již za necelý měsíc odstartuje šňůra jednoho z nejoblíbenějších festivalů u nás. Ten již 15. rokem boduje u fanoušků hlavně výběrem těch nejlepších kapel tuzemské hudební scény.

Budete se brát? Svatební trendy pro letošní rok

Plánujete letos svatbu? Přijměte první gratulaci, tento rok je ideální na to do toho konečně praštit. Abyste těch gratulací mohli ale přijímat více, začněte plánovat a rozmýšlet co nejdříve. Příprava hezkých pár měsíců zabere.

Tipy na dovolenkovou četbu

Těšíte se na dovolenou i proto, že si konečně v klidu přečtete nějakou knihu? Máme tady pro vás několik tipů na to správné oddechové čtení.

Neopomíjejte tvorbu českých autorů

Spousta čtenářů se našim tuzemským autorům vyhýbá, protože si myslí, že nedostanou takovou kvalitu, jako ze zahraničí. Chyba lávky. I v našich vodách najdete kvalitní autory a výborné knihy. Zde je několik tipů pro vás.

Novější články Starší články Starší články