Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky Kultura:

Sníte o tom, že napíšete knihu? Poradíme, jak na to

Baví vás psaní, ale vždy to, co napíšete, skončí takzvaně jen v šuplíku? Nosíte v hlavě nápad na knížku? Chcete ji sami napsat a nechat vydat? Proč ne, není to zase až tak obtížné. Nikdy nevíte, jestli z toho nebude bestseler.

Marek Eben zpívá, skládá texty a koncertuje se svými bratry

Kdo by neznal Marka Ebena, herce a skvělého moderátora nejen Stardance – Když hvězdy tančí. Ale ne všichni tuší, že také skládá texty a zpívá ve své kapele. Respektive jeho a jeho dvou bratří.

Prošli jsme se slavnými muzikály ve Zlíně

Zlín je velmi krásné město s krásnou architekturou a bohatou a zajímavou historií. Z nedávné minulosti můžeme zmínit Baťovo impérium, cestovatele Zikmunda a Hanzelku nebo režiséra Karla Zemana.

Santa Klaus dobývá Ukrajinu

Myslíte, že na Ukrajině nosí dárky Děda Mráz se Sněhurkou, jako u nás Ježíšek? Máte pravdu, to se ale začíná měnit.

Rok 2022 nabitý seriály. Na co se mohou těšit seriáloví nadšenci?

Rok 2022 je na spadnutí a mnoho lidí přemýšlí nad tím, co nového a překvapivého asi přinese. Zejména seriáloví nadšenci jsou v očekávání, nové díly dříve slibovala řada oblíbených seriálů. Na co konkrétně se můžeme těšit?

5 vánočních filmů, které si nezapomeňte o svátcích pustit

Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady! Tak šup pod deku se všemi členy rodiny. Do jedné ruky cukroví, do druhé ovladač a vzhůru na filmový maraton, ve kterém nebude chybět ani tato pětice vánočních snímků.

Kapela Wohnout k novému klipu potřebovala skoro 1000 lahví od piva

Skupina Wohnout představuje další singl z nového alba HUH!, které vydala ve druhé polovině prázdnin. Pro fanoušky Wohnouti připravili také zpěvník, který vydávají v tištěné i digitální podobě.

Jak si doma udělat vánoční atmosféru?

Přestože v obchodních centrech a supermarketech potkáváme vánoční výzdobu už od začátku listopadu, většina z nás se do ní pouští až s úderem prvního prosince.

Zachumlejte se pod deku a začtěte se do chytlavého příběhu

Podzimní a poté zimní večery přímo vybízí k zavrtání se do teplé deky s hrnkem čaje a především zajímavou knihou. Zde máte tipy na několik z nich.

Dopřejte si poctivou venkovskou večeři

Po dlouhém náročném dni přijde vhod vydatná večeře. Proto využijte příjemné letní večery a dopřejte si kulinářský zážitek ve venkovském stylu.

Novější články Starší články Starší články