Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: shutterstock

Úchyl v myčce aut. Sex s vysavačem

Není úchyl jako úchyl. Někteří jsou i dost vynalézaví. Jako americký nemrava Jason Leroy Savage. Možná byl opilý nebo pod vlivem drog, každopádně tenhle 29letý chlapík si užíval sex s vysavačem v myčce aut.

Právě při této činnosti ho policie zatkla a posadila za mříže. Soudní proces s americkým mladíkem už probíhá a zdá se, že to bude rychlá záležitost. Savage totiž přijal obvinění z obnažování se na veřejnosti.


Tím se nemrava sice přímo nepřiznal, ale podle znalců místních poměrů z listu Saginaw News soud jeho vinu nejspíše uzná. Rozsudek v Michiganu padne na konci tohoto měsíce. Hrozí mu až jeden rok za katrem.


Devětadvacetiletého chlapíka načapali policisté přímo při činu, když jeden z místních obyvatel zavolal na policejní stanici vloni 16. října v brzkých ranních hodinách. Nezdál se mu podezřelý pohyb v myčce.


Hlídka rychle přijela ve snaze zadržet vandaly či zloděje, s takovým úlovkem ale nejspíše nepočítala. Místo toho zatkla nemravu, který nejspíše do budoucna bude muset v americkém maloměstě chodit kanály…

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 499